Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
Air productsAir products

Artykuł Dodaj artykuł

Bezpłatne webinaria: Technologia elementów złącznych

Wiedza kosztuje? Jej zdobycie, tak. Ale wiedzą można się podzielić nie oczekując nic w zamian. 

Bezpłatne webinaria: Technologia elementów złącznych

Wiedza kosztuje? Jej zdobycie, tak. Ale wiedzą można się podzielić nie oczekując nic w zamian. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych webinariach Fabory, dotyczących technologii elementów złącznych. Technolodzy Fabory przygotowali ogólnie dostępny cykl kursów online, pomagający odpowiedzieć na pytania, którą śrubę wybrać, z jakiego materiału i o jakich parametrach, z jaką powłoką? Tyle pytań i wątpliwości w sprawie pozornie mało istotnego produktu w stosunku do wartości końcowego produktu lub usługi. Jednakże zły wybór może nieść za sobą poważne konsekwencje!

Webinarium nr I, 08.10.2019: Mechaniczne właściwości stalowych elementów złącznych.

W tym podstawowym szkoleniu wyjaśnimy, jak stal reaguje na siły. W jaki sposób można obliczyć wytrzymałość na rozciąganie i granicę plastyczności dla różnych klas wytrzymałości, aby wiedzieć z jak dużą siłą śruba lub wkręt jest w stanie zacisnąć połączenie. Omówimy również oznakowanie śrub i wkrętów.

Webinarium nr II, 15.10.2019: Powłoki elementów złącznych.

Szkolenie obejmie wszystkie tradycyjne powłoki powierzchniowe oraz nowsze powłoki, takie jak ocynk płatkowy i gruba pasywacja. Omówimy rozpoznawanie, odporności na korozję i specyficzne właściwości tych warstw ochronnych. Szkolenie dotyczyć będzie również niedawno zmienionej normy ISO 4042.

Webinarium nr III, 05.11.2019: Elementy złączne ze stali nierdzewnej.

Duża część tego szkolenia składać się będzie z podstawowej wiedzy o stali nierdzewnej, ze szczególnym naciskiem na typy, różnice, właściwości i zastosowania. Omówimy również potencjalne problemy, takie jak efekt zacierania się stali i korozja w szczególnych warunkach (np. kryte baseny). Nasz asortyment został niedawno rozszerzony o wysokiej jakości specjalne stopy ze stali nierdzewnej 1.4529 (A8), 1.4571 (A5) i 1.4462 (D6). Te odmiany zostaną również omówione podczas szkolenia.

Webinaria będą prowadzone przez technologów z Fabory Holandia w języku angielskim. Przewidziany czas to jedna godzina, początek każdego kursu o 11:00.

Zapraszamy do udziału w jednym lub więcej bezpłatnych webinariów, żeby być na bieżąco w kwestiach technologii. Rejestracja jest bardzo prosta i znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.surveymonkey.com/r/EN-webinars-Q4. Po rejestracji będą wysyłane dalsze informacje dotyczące webinariów.

Zespół Fabory Poland Sp. z o.o.
 

Artykuł został dodany przez firmę


Podobne artykuły