Artykuł Dodaj artykuł

Jak wzmocnić wiarygodność firmy w oczach klienta?

W 2009 roku Europą wstrząsnął kryzys ekonomiczny. Ciężka sytuacja na rynku, opierającym się głównie na systemie kredytowym, spowodowała spadek popytu –  sytuacja ta dotknęła wiele branż.

Logo Lider Nowych TechnologiiW 2009 roku Europą wstrząsnął kryzys ekonomiczny. Ciężka sytuacja na rynku, opierającym się głównie na systemie kredytowym, spowodowała spadek popytu –  sytuacja ta dotknęła wiele branż.

Firmy rozpoczęły aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju i wyróżnienia się na przewartościowanym przez kryzys gospodarczy rynku. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Grupa Modern NT wraz z niezależnymi ekspertami z dziedziny innowacji stworzyła Program Lider Nowych Technologii®. Umożliwiając tym samym promocję firm inwestujących w najnowsze technologie. Udział w nim to mocny krok do umacniania swojej pozycji na rynku.

Statuetka Lider Nowych TechnologiiNagroda, przyznana przez Kapitułę Programu Lidera Nowych Technologii® 2012 bazuje na wiedzy i komunikacji, zwiększa skuteczność i efektywność działań w firmie. Co jest kluczowe dla utrzymania rozwoju i stawienia czoła przyszłym wyzwaniom.

Prestiżowy tytuł Lidera Nowych Technologii® motywuje do dalszego działania. Przynależność do elitarnego grona dynamicznie rozwijających się firm wspiera pozytywne relacje z partnerami biznesowymi. Tytuł jest także wyróżnikiem marketingowym w dobie ogromnej konkurencji.

We współczesnej gospodarce innowacja staje się jednym z ważniejszych wyznaczników i perspektyw oceny funkcjonowania przedsiębiorstwa na rynku. Najczęściej jednak do tego, aby dzięki niej  zyskać przewagę konkurencyjną, trzeba zastosować całą gamę strategii wspierających.

Program zapewnia  wsparcie, prestiż i uznanie.

O tytuł Lidera Nowych Technologii 2012 mogą ubiegać się firmy, które spełniają wymagania zawarte w Regulaminie Programu.

Zainteresowane firmy zapraszamy do odwiedzenia strony www.lidernt.pl

Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.