Baner secondgrade Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Bahco na targach Expo Ferretera 2011

06-09-2011, 02:00

Bahco na targach Expo Ferretera 2011
Bahco na targach Expo Ferretera 2011
Bahco na targach Expo Ferretera 2011

Targi Expo Ferretera są jednymi z najważniejszych targów sprzętu, skupiających producentów wyrobów żelaznych, stali, konstrukcji i narzędzi ręcznych Ameryki Północnej i Południowej. Ostatnia edycja odbyła się w Guadalajara w Meksyku od 1 do 3 września 2011 ,na którym Bahco gościło ze swoim stoiskiem o pow. prawie 100 m2 prezentującym szeroki wybór profesjonalnych narzędzi ręcznych.

Targi były prawdziwą okazją, aby zaprezentować się odwiedzającym oraz naszym najważniejszym klientom z Ameryki Łacińskiej a także odbiorcom końcowym. Odwiedzającym nasze stoisko podobały się wysokiej jakości, ergonomiczne i komfortowe oraz nowoczesne narzędzia, których wielu jeszcze nie znała.

W trakcie targów ruch był intensywny przez wszystkie trzy dni, a stand Bahco przyciągał wielu zainteresowanych, którzy byli chętni, aby potrzymać narzędzie w swojej ręce i wypróbować pełnej gamy produktów - co wywoływało ogromne wrażenie.

Ameryka Łacińska jest dynamicznym rynkiem i nadal się rozwija; rośnie popyt w przemyśle budowlanym. Narzędzia ręczne Bahco oferujące lepszą wydajność i precyzję sprawdzają się również w przemyśle górniczym jak i wydobywczym.

Mamy potencjał i szansę wejść w ten szybko rozwijającego się rynek i możemy to robić w porównaniu z konkurencją bardziej efektywnie, gdyż produkcja wielu narzędzi Bahco odbywa się właśnie w Ameryce Łacińskiej. Lokalna produkcja skraca czas dostawy i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla poprzez ograniczenie transatlantyckiej żeglugi.

Źródło: SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzie BAHCO

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły