Baner secondgrade Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Świat Bahco – nowy dom dla profesjonalistów - Bahco World

20-02-2012, 01:00

Świat Bahco – nowy dom dla profesjonalistów - Bahco World
 
Świat Bahco – nowy dom dla profesjonalistów - Bahco World

Stworzyliśmy Świat Bahco jako miejsce spotkań dla wszystkich, którzy kochają używać narzędzia Bahco.

Zaprojektowaliśmy nową i unikalną przestrzeń do otwartej dyskusji, miejsce, gdzie można uzyskać najnowsze wiadomości na temat narzędzi Bahco dla wszystkich zainteresowanych użytkowaniem narzędzi Bahco, dla już użytkujących oraz dla profesjonalistów.

Chcemy, aby doświadczenia Bahco działało z korzyścią dla naszych klientów i użytkowników naszych narzędzi, chcemy także dowiedzieć się, co Państwo sądzicie o naszych wyrobach, jakie nowe produkty i usługi, chcieliby Państwo zobaczyć i rozwijnąć oraz otrzymać pomocne wskazówki. Nieustannie dążymy do dostarczania najlepszych produktów dla naszych użytkowników, znacznie wykraczające poza pojęcie narzędzi, aby spełniać wyższe wymagania i przekraczać oczekiwania.

Ta nowa interaktywna platforma daje nam okazję do pokazania się z nieco innej strony, do pokazania co robimy, co nas motywuj i napędza do działania, co czyni nas tym, kim jesteśmy, i pomaga nam zajrzeć do życia naszych klientów i profesjonalnych użytkowników.

 
Świat Bahco – nowy dom dla profesjonalistów - Bahco World
 
Świat Bahco – nowy dom dla profesjonalistów - Bahco World

Wyrób narzędzi Bahco zaczęliśmy ponad sto lat temu i jesteśmy dumni, że możemy kontynuować.

W tym czasie, ludzka ręka - punkt wyjścia dla całej konstrukcji narzędzi ręcznych - zmieniła się niewiele, jeśli w ogóle się zmieniła. Ale świat, w którym wszyscy pracują zmienił się nie do poznania, szczególnie w zakresie komunikacji. Nowa technologia, nie tylko sprawia, że ​​łatwiej dotrzeć do informacji, ale także pomaga nam słuchać wartościowych ludzi, których wkład w tworzenie nowych narzędzi jest cenny ze względu na ich znajomość narzędzi i doświadczenie w użytkowaniu naszych produktów.

Świat Bahco jest jak gdyby naszym uchem, w którym  zobowiązujemy się słuchać tego, co masz do powiedzenia, i podzielić się z wami kilkoma spostrzeżeniami, wyjątkowymi i inspirującymi historiami.

Mamy nadzieję, że Świat Bahco sprawi, że zechcesz się z nami podzielić swoją opinią i poczujesz się zaangażowany w cenne rozmowy, co poprawi naszą działalność, dzięki czemu będziemy mogli nadal oferować Państwu nasze profesjonalne narzędzia ręczne.

Bahco professionals: Mikael Carlson - Aviator

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły