Baner secondgrade Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Bahco wchodzi do warsztatów

20-03-2012, 01:00

Bahco wchodzi do warsztatówNarzędzia marki Bahco znane są w segmencie narzędzi warsztatowych, w różnych jej specjalizacjach, jako narzędzia profesjonalne – narzędzia premium. W ostatnim czasie Bahco ewoluowało. Przeszło z pozycji o uznanej reputacji, dostawcy narzędzi ręcznych, na pozycję jednego z głównych dostawców wyposażenia i narzędzi segmentu Automotive.

Pierwsze kroki w tym segmencie Bahco postawiło już kilka lat temu, w czasie kiedy wprowadzało do oferty narzędzia dynamometryczne, narzędzia do przechowywania oraz narzędzia pneumatyczne. Od tego czasu asortyment dla przemysłu motoryzacyjnego i warsztatów naprawczych powiększył się do prawie 1000 pozycji, będących na szczycie podstawowych narzędzi Bahco ręcznych.

Szeroka gama produktów Bahco została powiększona o asortymentem podnośników i narzędzia hydrauliczne, narzędzia wymiany oleju i do układów wydechowych, pomiaru i diagnostyki, narzędzia do obsługi silników, bustery i inne narzędzia akumulatorowe, narzędzia do kół i narzędzia do układów hamulcowych, oświetlenie i narzędzia kontroli oraz wiele więcej. Oferta obejmuje także narzędzia specjalne stosowane zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Bahco wchodzi do warsztatówWybierz swój rozmiar, kolor wózka narzędziowego oraz nadstawkę do niego. Poczuj moc narzędzi pneumatycznych Bahco, kontrolę i dokładność naszych kluczy dynamometrycznych, podnieś pojazd szybko ale bezpieczne naszymi podnośnikami hydraulicznymi. Rozświetl swoje miejsce pracy z lampami Bahco i uruchom unieruchomiony samochod osobowy a nawet ciężarówkę z naszym busterem premium o dużej mocy. Wybierz odpowiedni zestaw narzędzi stosowany przez różnych producentów marek aut. Testery, narzędzia inspekcyjne i diagnostyczne sprawią, że każdy mechanik zidentyfikuje problem, który musi być rozwiązany. I mamy to, czego potrzebujesz dla każdego konkretnego układu pojazdu; narzędzia do układów hamulcowych, kół, silników i układów spalinowych itp.

Dla Bahco, bycie dobrym jest niewystarczającym. Dążymy do bycia najlepszym w narzędziach, które cechuje: bezpieczeństwo i siła, ponadprzeciętne wzornictwo, nowoczesna technika i innowacja. Bahco zapewnia wszystko - od najmniejszego klucza do dużych urządzeń, takich jak dźwigi, prasa do zmiany amortyzatorów, wózki narzędziowe oraz od narzędzi precyzyjnych do kluczy udarowych. Mamy odpowiedź na różne potrzeby warsztatów.

Źródło: SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzie BAHCO

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły