Baner secondgrade Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.
REMIX S.A.	Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o. o. BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.

Artykuł Dodaj artykuł

30 lat wkrętaków Bahco ERGO™

23-06-2013, 02:00

Wkrętak Bahco ERGO, SNA EUROPE, BAHCO
 
Wkrętak Bahco ERGO, SNA EUROPE, BAHCO

Pierwszy wkrętak Bahco ERGO™ został zaprezentowany w 1983 roku. Chcąc uczcić trzydziestą rocznicę jego powstania, poszerzyliśmy asortyment wkrętaków Bahco ERGO™ o 60 nowych produktów tej serii w dwóch standardach – tradycyjnej i wersji izolowanej.

Wkrętaki ERGO™ doskonale spisują się ponieważ zostały zaprojektowane zgodnie z naszym wieloetapowym procesem Bahco ERGO™. Zanim produkt dostanie nazwę ERGO™, poddawany jest on najpierw 11 etapowym testom, w których brane są pod uwagę wydajność, niezawodność i wytrzymałość produktu w różnych i ekstremalnych środowiskach pracy. Produkty Bahco ERGO™ dostarczają najlepsze, możliwe rozwiązania dostosowane do ludzkiej ręki, eliminując ryzyko ich zmęczenia i urazu.

Wkrętaki ERGO™ muszą być dostępne w każdej profesji i w każdej sytuacji, dlatego nowy asortyment uwzględnia 4 nowe parametry: wielkość, rozmiar rękojeści, długość grotów oraz system ich wymiany. W szczególności system wymiennych grotów/końcówek i rękojeści ERGO™ z wbudowanym mechanizmem szybkomocującym zasługuje na wyróżnienie.

Źródło: SNA EUROPE-POLAND SP.Z O.O. - dystrybutor narzędzie BAHCO

Artykuł został dodany przez firmę

SNA Europe Poland Sp. Z o.o

Od 1886 roku Grupa Bahco rozwija, produkuje i sprzedaje narzędzia przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. To jest nasz wkład w wydajność i satysfakcję z pracy.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły