Artykuł Dodaj artykuł

Wózki widłowe w nowoczesnym magazynie

Nieodłącznym elementem wyposażenia nowoczesnego magazynu są wózki widłowe. Umożliwiają one swobodny i szybki transport towarów niezależnie od ich wielkości i ciężaru. Usprawniając pracę, są inwestycją, która zwraca się w krótkim czasie. Bez prawidłowego przemieszczania magazynowanych produktów trudno mówić o prężnie działającym magazynie.

Wózki widłowe w nowoczesnym magazynieNieodłącznym elementem wyposażenia nowoczesnego magazynu są wózki widłowe. Umożliwiają one swobodny i szybki transport towarów niezależnie od ich wielkości i ciężaru. Usprawniając pracę, są inwestycją, która zwraca się w krótkim czasie. Bez prawidłowego przemieszczania magazynowanych produktów trudno mówić o prężnie działającym magazynie.

Trudny wybór

Właściciele magazynów, którzy wyposażają je w niezbędne urządzenia, stoją przed trudnym wyborem. Decydując się na zakup wózków widłowych marki Jungheinrich, nabywają przede wszystkim jakość. Ponad 600 typów wózków o różnych parametrach i zastosowaniach utrudnia wybór urządzeń, które najlepiej sprawdzą się w warunkach określonego magazynu. Stąd też tak ważna jest pomoc, którą świadczą pracownicy firmy – udzielają między innymi szczegółowych informacji na temat rozwiązań w zakresie transportu, składowania czy komisjonowania produktów w nowoczesnym magazynie. Co więcej, każdy zainteresowany klient – z uwagi na swoje nietypowe potrzeby – ma możliwość zamówienia wózka do zadań specjalnych. Takie rozwiązanie jest nie tylko innowacyjne, ale pozwala też na zaoszczędzenie środków finansowych na zakup kilku czy kilkunastu maszyn, które obsługiwać musieliby pracownicy posiadający właściwe uprawnienia.

Liczy się jakość

Zakup wózków widłowych to inwestycja na wiele lat. W ofercie firmy Jungheinrich znajdują się produkty, które konstruowane są przez najlepszych specjalistów działających w branży intralogistycznej. Dzięki temu poszczególne produkty – w tym wózki widłowe wysokiego składowania, wózki czołowe z przeciwwagą czy wózki systemowe do składowania – spełniają normy bezpieczeństwa, są wydajne, solidne i łatwe w obsłudze. Właściwy dobór urządzeń pozwala firmie poczynić znaczne oszczędności.

Magazynowanie to proces

Sprawne funkcjonowanie magazynu zależy od wielu czynników. Niezbędna jest nie tylko właściwa koncepcja przepływu poszczególnych towarów, ale również szybkość i bezpieczeństwo, z jaką odbywają się te procesy. Wózki widłowe firmy Jungheinrich świetnie sprawdzają się w każdym magazynie i to niezależnie od produktów, jakie są w nim składowane. Wspomagają pracę magazynierów, przyśpieszają składowanie czy wydawanie towarów. Szeroka paleta różnorodnych wózków sprawia przy tym, że gabaryty produktów nie mają znaczenia – każdy właściciel magazynu ma możliwość wybrania takich urządzeń, które najpełniej spełnią jego oczekiwania.


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.