Baner secondgrade Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
Prima Power
Stockmeier Chemia Sp. z o.o. i Spółka S.K Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o. o. BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.

Artykuł Dodaj artykuł

Showrooming podbija przemysł

05-07-2019, 02:00

Hydro, światowy producent aluminium, umieścił w polskim oddziale w Trzciance showroom, który od maja jest dostępny dla klientów. To dość nowatorska inicjatywa, bo showrooming uchodzi wciąż za dominującą praktykę sklepów wielkopowierzchniowych.

Tymczasem coraz śmielej wkrada się w kręgi przemysłowe. W ten sposób architekci, inżynierowie, projektanci i nowi pracownicy mogą poznać z bliska ofertę produktów Hydro oraz ich finalne zastosowanie.

Hydro Extrusion, showrooming.

Przygotowane przez norweską spółkę stanowisko demonstracyjne pozwala „tu i teraz” poznać zastosowanie aluminium, które wykorzystywane jest w różnych dziedzinach gospodarki, m.in. dostarcza rozwiązania aluminiowe dla wysokich budynków, użyte w konstrukcji pociągów zmniejsza emisję dwutlenku węgla, a meblom i oprawom oświetleniowym nadaje wyjątkowy charakter. 

Wizytę w showroomie dopełniają krótkie filmy wideo, które prezentują walory wykorzystania aluminium w  branżach obsługiwanych przez firmę Hydro. Odwiedzający mogą liczyć na konsultacje ze specjalistami firmy Hydro.

Źródło: Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej specyficzne wymagania klienta w zakresie profili aluminiowych. Dysponujemy trzema prasami do wyciskania profili aluminiowych o wymiarach 6", 7" i 9" a narzędzia i matryce wytwarzamy w większości w naszej...

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły