Artykuł Dodaj artykuł

Automatyczna linia wiertarska 3 ADM

Na rynek europejski została wprowadzona nowa seria maszyn do wiercenia w sektorze produkcji konstrukcji stalowych.

Na rynek europejski została wprowadzona nowa seria maszyn do wiercenia w sektorze produkcji konstrukcji stalowych.

Jedną z nich jest automatyczna linia wiertarska 3 ADM służąca do kompleksowego owiercania oraz cięcia profili konstrukcji stalowych. Oprócz operacji wiercenia linia umożliwia frezowanie, fazowanie, gwintowanie czy też znakowanie.

Linia ADM wykorzystuje inteligentny proces wiercenia za pomocą 3 niezależnych wrzecion co zwiększa wydajność procesu o co najmniej 50 % a wszystkie operacje w 10 osiach są sterowane numerycznie CNC. Automatyczny wymiennik narzędzi, rolotoki z automatycznym ramieniem podawczym oraz system pomiaru narzędzia i detalu powodują, że proces wiercenia nie wymaga dodatkowych sił ludzkich jak przy standardowych maszynach. Dodatkowo możemy zintegrować linię z przecinarką taśmową dzięki czemu otrzymujemy wysokowydajną, automatyczną linię do wiercenia i cięcia.

Więcej informacji >>>

Automatyczna linia wiertarska 3 ADM

Artykuł został dodany przez firmę

POLTEKNIK LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W naszej ofercie znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, obróbki skrawaniem, roboty oraz linie technologiczne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.