Artykuł Dodaj artykuł

Automatyczna linia wiertarska 3 ADM

Na rynek europejski została wprowadzona nowa seria maszyn do wiercenia w sektorze produkcji konstrukcji stalowych.

Na rynek europejski została wprowadzona nowa seria maszyn do wiercenia w sektorze produkcji konstrukcji stalowych.

Jedną z nich jest automatyczna linia wiertarska 3 ADM służąca do kompleksowego owiercania oraz cięcia profili konstrukcji stalowych. Oprócz operacji wiercenia linia umożliwia frezowanie, fazowanie, gwintowanie czy też znakowanie.

Linia ADM wykorzystuje inteligentny proces wiercenia za pomocą 3 niezależnych wrzecion co zwiększa wydajność procesu o co najmniej 50 % a wszystkie operacje w 10 osiach są sterowane numerycznie CNC. Automatyczny wymiennik narzędzi, rolotoki z automatycznym ramieniem podawczym oraz system pomiaru narzędzia i detalu powodują, że proces wiercenia nie wymaga dodatkowych sił ludzkich jak przy standardowych maszynach. Dodatkowo możemy zintegrować linię z przecinarką taśmową dzięki czemu otrzymujemy wysokowydajną, automatyczną linię do wiercenia i cięcia.

Więcej informacji >>>

Automatyczna linia wiertarska 3 ADM

Artykuł został dodany przez firmę

POLTEKNIK LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W naszej ofercie znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, obróbki skrawaniem, roboty oraz linie technologiczne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły