Power-tech Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

30-08-2019, 02:00

Data: 9 i 10 października 2019 roku

Tytuł: 3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych

Miejsce: Instytut Spawalnictwa; sala konferencyjna im. Prof. Józefa Pilarczyka

Cena: 800,00 zł brutto od osoby

Cena promocyjna: 640,00 zł brutto od osoby – dla uczestników, którzy przyślą zgłoszenie do dnia 25 września 2019 r. (zob. jesienne seminaria w specjalnej ofercie)

Dokumenty:Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

W dniach 9 i 10 października 2019 r., w Instytucie Spawalnictwa, odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium pt. Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych.

Będzie to kolejne już wydarzenie z cyklu spotkań specjalistów zajmujących się zgrzewaniem. Wzorem lat poprzednich, zaprosiliśmy do udziału grono wybitnych ekspertów, którzy zaprezentują najnowsze wyniki badań i zagadnienia mające istotny wpływ na rozwój współczesnych technologii zgrzewania. Merytoryczne dopełnienie programu stanowić będą techniki pokrewne, w tym klejenie, jako niezwykle szybko rozwijająca się technika łączenia w przemyśle. Prezentacje najnowszych kierunków rozwoju branży wzbogacą praktyczne pokazy i przykłady zastosowań współczesnych urządzeń do zgrzewania.

Zadbaliśmy o to, by spotkanie zgrzewalników z całej Polski – poza jego częścią stricte merytoryczną – miało również bardziej swobodny charakter. Zachęcać będziemy naszych Gości do niezobowiązujących spotkań i rozmów kuluarowych pomiędzy sesjami oraz podczas spotkania towarzyskiego organizowanego po zakończeniu obrad pierwszego dnia seminarium.

O udziale w seminarium decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o przesłanie do Instytutu skanu wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (e-mailem). Zgłoszenia można też przesyłać faksem albo pocztą.

Bliższych informacji udziela Ośrodek Marketingu i Informacji Naukowej, tel. 32/33-58-395 lub 32/33-58-290; e-mail: marketing@is.gliwice.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.

Źródło: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

Artykuł został dodany przez firmę

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa założony w 26 marca 1945 roku jako jednostka naukowo-badawcza i szkoleniowa, pełni obecnie rolę CENTRUM DOSKONAŁOŚCI W DZIEDZINIE SPAWALNICTWA W POLSCE.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły