Artykuł Dodaj artykuł

I KONGRES ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ

Jakich materiałów będzie używać się w produkcji armatury za parę lat? Jakie znaczenie dla przemysłu ciężkiego w Polsce mają unijne dyrektywy? Kiedy powstanie pierwsza polska elektrownia jądrowa?

8-9 kwietnia 2014 Tarnowo Podgórne k/ Poznania

I Kongres Armatury Przemysłowej

Jakich materiałów będzie używać się w produkcji armatury za parę lat? Jakie znaczenie dla przemysłu ciężkiego w Polsce mają unijne dyrektywy? Kiedy powstanie pierwsza polska elektrownia jądrowa? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą prelegenci I Kongresu Armatury Przemysłowej organizowanego przez Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa.

Kongres Armatury Przemysłowej to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W ciągu dwóch dni wykładów teoretycy, jak i praktycy z branży armaturowo - instalacyjnej, podejmą zagadnienia prawne, techniczne i ocenią perspektywy rozwoju polskiego rynku. Tematyka Kongresu została ujęta w taki sposób, by zainteresować wszystkie branże przemysłu ciężkiego. Dlatego zarówno przedstawiciele branży budowlanej, metalurgicznej, chemicznej, energetycznej czy maszynowej pogłębią swoją wiedzę i uzyskają informacje cenne w prowadzeniu biznesu.

Celem organizatorów jest, aby Kongres był miejscem wymiany poglądów i zderzenia się profesjonalnej wiedzy z doświadczeniem. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele branżowych stowarzyszeń zagranicznych, z którymi współpracuje Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa, instytucji technicznych i certyfikujących (NCBiR, UDT, TÜV NORD, Bureau Veritas, Instytutu Nafty i Gazu z Krakowa), przedstawiciele nauki z AGH Kraków i Politechniki Wrocławskiej oraz praktycy: z Instytutu Metalurgii Żelaza i Instytutu Spawalnictwa z Gliwic oraz GAZOPROJEKT S.A. z Wrocławia. Ministerstwo Gospodarki objęło Kongres honorowym Patronatem.

I Kongres Armatury Przemysłowej będzie również wydarzeniem towarzyskim i okazją do spotkania przedstawicieli branż przemysłu ciężkiego w Polsce. W ramach Kongresu zaplanowana jest uroczysta kolacja wraz z występami artystycznymi. Będzie to czas i okazja do wymiany poglądów oraz nawiązania kontaktów, również z przedstawicielami pokrewnych branż. Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa oferuje również wszystkim uczestnikom bezpłatne karty wstępu na Międzynarodowe Targi Instalacyjne „INSTALACJE 2014” odbywające się w dniach 8-11 kwietnia 2014 roku w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Organizatorem Kongresu jest Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa, które od lat aktywnie działa wspierając rozwój rodzimego przemysłu armaturowego oraz współpracując z podobnymi organizacjami na arenie międzynarodowej.

I Kongres Armatury Przemysłowej odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2014 roku w Tarnowie Podgórnym k/ Poznania, w Hotelu 500. Organizatorzy Kongresu pośredniczą w rezerwacji miejsc noclegowych.

Dodatkowe informacje, wraz z procedurą zgłoszenia, dostępne są pod adresem: I Kongres Armatury Przemysłowej 2014.