Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.	ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Konkurs WD-40 – Wygraj remont z Darkiem Stolarzem!

Marka dobrze znanych produktów WD-40 wraz ze swoim partnerem Darkiem Stolarzem zorganizowała konkurs. Nagrodą główną jest gotówka na remont mieszkania o wartości 30 000 złotych oraz mebel ręcznie wykonany przez Darka Stolarza!

Marka dobrze znanych produktów WD-40 wraz ze swoim partnerem Darkiem Stolarzem zorganizowała konkurs. Nagrodą główną jest gotówka na remont mieszkania o wartości 30 000 złotych oraz mebel ręcznie wykonany przez Darka Stolarza! Kim jest Darek Stolarz i o co chodzi w konkursie? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz w naszym. 

Może i Ty skusisz się na tak wspaniałą nagrodę? 

Konkurs WD-40 – Wygraj remont z Darkiem Stolarzem!

Kim jest Darek Stolarz?

Darek Stolarz, a tak naprawdę Darek Wadziak jest pasjonatem projektowania i tworzenia mebli. Spod jego ręki wychodzą meble, których nie powstydziłyby się osoby gustujące w ponadprzeciętnej stylistyce, meble stylowe i awangardowe. 

Na wyrobioną stylistykę mebli ma ogromny wpływ jego wieloletnie doświadczenie. Jak u wielu artystów z różnych dziedzin sztuki miał swoje wzloty i upadki. Jednak dzisiaj pracę Darka można śmiało nazwać sztuką! Lata pracy dały mu doświadczenie i ogromną wiedzę w tworzeniu swoich autorskich mebli. W efektach jego pracy daje się z łatwością zauważyć kreatywność oraz niezwykłą funkcjonalność tworzonych mebli. 

Jego projekty można podziwiać w wielu programach telewizyjnych, w których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie tworzenia mebli o niepowtarzalnych kształtach i stylistyce. Dlatego też jego postać może być dobrze znana osobom śledzącym tego typu seriale. 

Poza tym Darek prowadzi swój własny program „Darek solo”, w którym pomaga spełnić marzenia. Prócz tego aktywnie udziela się w innych programach telewizyjnych, a dokładniej jest ich współtwórcą. Z pewnością widzieliście go w programie:

 • „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”,
 • „Polowanie na kuchnie”,
 • „Dorota was urządzi”,
 • „Domowe rewolucje”,
 • „Polowanie na mieszkanie”.

Darek Stolarz posiada także swój autorski kanał w popularnym serwisie internetowym, na którym dzieli się swoją pasją i inspiruje tysiące widzów. Jest odważnym twórcą. Twierdzi, że nie ma projektu zbyt trudnego, któremu nie można by było sprostać i osiągnąć oczekiwanego wyniku.

Zasady konkursu WD-40 i Darek Stolarz

Jak już na wstępie podaliśmy, konkurs organizowany jest przez markę profesjonalnych produktów spod znaku WD-40. Głównym partnerem konkursu jest wspominany Darek Wadziak o pseudonimie artystycznym Darek Stolarz. Uczestniczy konkursu będą walczyć o gotówkę, która z pewnością wystarczy na remont. W końcu w grę wchodzi 30 000 złotych! To jednak nie wszystko, co zgarnie laureat. Prócz nagrody pieniężnej do wygrania jest również ręcznie wykonany przez Darka Stolarza mebel. Będzie on dopełnienie nowo wyremontowanego pomieszczeni, który zachwyci wszystkich.

Poza tym w losowaniach comiesięcznych można zgarnąć między innymi:

 • power banki, 
 • głośniki, 
 • walizki, 
 • wkrętarko-wiertarki, 
 • kubki, 
 • parasole, 
 • narzędzia wielofunkcyjne, 
 • długopisy 
 • oraz worki. 

Co musisz zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Aby móc wziąć udział w konkursie, musisz:

 1. Zakupić promocyjne puszki WD-40 w Alti Group i zachować paragon.
 2. Zarejestrować się na na stronie https://wygrajremont.wd40.pl/ i zaakceptować regulamin konkursu.
 3. Zrobić zdjęcie z promocyjną puszką, pokazując jej kreatywne zastosowanie, albo pokazując ją w kreatywny sposób. 
 4. Udostępnić zdjęcie znajomym i zbierać głosy, grając o comiesięczne nagrody oraz nagrodę główną!

Konkurs trwa do 31 marca 2020 roku. Pozostało niewiele czasu! Włącz kreatywność, weź udział w konkursie i zagraj o nagrodę główną!  WD-40 to niezwykle popularny preparat o niemalże uniwersalnym przeznaczeniu. Przez dekady wymyślono ponad 2000 zastosowań! Masz więc w czym przebierać, a to w jaki sposób przedstawisz jego wykorzystanie, zależy wyłącznie od Ciebie!

Daj sobie szanse i spróbuj szczęścia! 

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Artykuł sponsorowany