Artykuł Dodaj artykuł

Prima Power wystawcą na XI targach STOM w Kielcach

W dniach 10-12 kwietnia odbędą się XI Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING. „Przemysłowa wiosna w Targach Kielce” z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę odwiedzających, ale i wystawców.

Prima Power logo

W dniach 10-12 kwietnia odbędą się XI Targi Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING. „Przemysłowa wiosna w Targach Kielce” z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę odwiedzających, ale i wystawców. Jednym z nich będzie firma Prima Power Central Europe, która zaprezentuje swoje nowe technologie i rozwiązania pod hasłem „Prima is Power” – w tym nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo wraz z systemem automatycznego załadunku i rozładunku Compact Server.

Prima Power

Prima Power już po raz czwarty weźmie udział w jednym z ważniejszych wydarzeń w branży maszynowej – targach STOM-BLECH. To wyjątkowy czas, w którym Klienci mają okazję porozmawiać z ekspertami z branży, ale i zobaczyć maszyny w trakcie procesu produkcyjnego. Prima Power wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaprasza do doświadczenia świata produkcji na żywo na swoim stoisku targowym. Produkty Prima Power zostaną zaprezentowane w tym roku pod hasłem „Prima is Power – oznacza ono, że maszyny firmy odznaczają się  dużą produktywnością, elastycznością i możliwością integracji z innymi systemami.

Prima Power

Na tegorocznej edycji wydarzenia Prima Power pokaże nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo wraz z systemem automatycznego załadunku i rozładunku Compact Server. Maszyna została wzbogacona o kolejne innowacje technologiczne, które przyczyniają się do jeszcze większej szybkości i niezawodności produkcji. Platino Fiber Evo jest wyposażone w źródła lasera światłowodowego (o mocy 2, 3, 4 i 6 kW), które zapewniają użytkownikowi wysoką wydajność i jednocześnie dużą produktywność. Maszyna charakteryzuje się niższym zużyciem energii i mniejszym oddziaływaniem na środowisko – co jest zgodne z wyznawaną przez firmę zasadą Green Means.

Prima Power logoDzięki skróceniu cyklów czasowych i niezawodności procesu wycinarka ma niezwykle wysoką wydajność. Trzy zestawy funkcjonalne zapewniają jeszcze lepsze dostosowanie do zmiennych potrzeb produkcyjnych. Smart cut zapewnia szybszą obróbkę materiałów do grubości 5mm, Max cut powoduje szybszą obróbkę grubszych materiałów, które zapewniają redukcję czasu cyklu nawet do - 40%. Natomiast Night cut zapewnia zaawansowaną kontrolę w celu zabezpieczenia procesu wpalania i cięcia, zatem idealnie nadaje się do intensywnej produkcji.

Platino Fiber Evo to zaawansowane urządzenie, które potrafi sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Użytkownik ma możliwość wpływać na zachowania maszyny nie tylko z poziomu programowania, ale również z poziomu konsoli. Nowa, kompaktowa budowa zapewnia większą oszczędność miejsca. 

Urządzenie wyposażone jest w system załadunku i rozładunku Compact Server. Podczas gdy maszyna wycina detale, system ten zarządza magazynem blachy oraz wyciętych arkuszy, dzięki czemu użytkownik uzyskuje ciągłą bezobsługową pracę.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.