Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Nadstawki paletowe – najlepsze zabezpieczenie dla Twojego towaru

Nadstawki paletowe to wydajne opakowania, które używane są do efektywnego zabezpieczania produktów, między innymi w hurtowniach. Kładzie się je na palety plastikowe lub drewniane.

Nadstawki paletowe – najlepsze zabezpieczenie dla Twojego towaru

Nadstawki paletowe to wydajne opakowania, które używane są do efektywnego zabezpieczania produktów, między innymi w hurtowniach. Kładzie się je na palety plastikowe lub drewniane.

Stanowią one rewelacyjną alternatywę dla koszy siatkowych, drewnianych skrzynek oraz tekturowych pudeł. To mistrzowskie rozwiązanie do przewożenia i przechowywania towarów. Nadstawki paletowe charakteryzuje długi okres użyteczności. Dzięki nadstawkom o różnych rozmiarach, wysokościach i konfiguracjach, klienci oszczędzają sporo miejsca w pomieszczeniach, a uzyskaną wolną przestrzeń mogą wykorzystywać do przechowywania czegoś innego. Jest to ekonomiczne i wygodne wyjście dla osób, które potrzebują innowacyjnych, ale jednocześnie nieskomplikowanych środków. Nadstawki paletowe rozróżnia się nie tylko ze względu na materiały, z jakich są wykonane (zawierające na przykład cynkowe rurki stalowe), lecz także poprzez ilość otwieranych burt, czy wielkość oczek siatki na bocznych ścianach. Składają się one ze starannie wyselekcjonowanych desek (czasami plastikowych) – najczęściej z czterech bądź sześciu i mają adekwatną ilość galwanizowanych zawiasów. Zawiasy te zapewniają stabilność ustawiania produktu. Ich montaż nie sprawia żadnych trudności. Można je złożyć i układać jedna na drugiej. Nadstawki paletowe są nieco lżejsze od pojemników siatkowych.

Pojemniki logistyczne – solidność i profesjonalizm

Nadstawki paletowe siatkowe to zarówno najlepsze zabezpieczenie dla wyrobów, jak i prosty sposób na segregowanie towarów. Odmienne modele tych produktów sprawiają, że osoby zainteresowane ich kupnem mają w czym wybierać. Niezależnie od potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie wśród kilku istniejących gatunków nadstawek. Wszystkie modele są funkcjonalne, chociaż przeznaczane być mogą w różnym celu. Bardzo często nadstawki traktuje się jako opakowania przedmiotów, które muszą być odkładane na regały wysokiego składowania. Wykorzystuje się je również, jako bazę do wykonywania rozmaitych czynności. Nadstawki paletowe siatkowe zostały stworzone tak, żeby umieszczone w nich rzeczy, przy transporcie nie zmieniały położenia, co zapobiega niszczeniu przewożonych przedmiotów. Dzięki pojemnikom logistycznym, towary bez uszczerbku dotrą tam, gdzie mają zostać dostarczone.

Nadstawki paletowe – producent

Pojemniki logistyczne, aby były skuteczne, muszą być wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Jednym z producentów i dostawców tego rodzaju produktów jest firma Dajano, która w ofercie posiada pojemniki logistyczne odporne nawet na kiepskie warunki pogodowe. Do pojemników odmiennych gatunków (wysokie, niskie, z uszami, z pojedynczymi lub podwójnymi drzwiczkami etc.), można dobrać akcesoria – narożniki dystansujące, metalowe, przegrody czy też wsporniki.

Wybranie pojemników siatkowych czy koszy to wybór narzędzi do budowania praktycznej przestrzeni. Warto zwrócić uwagę, aby nadstawki paletowe i pojemniki logistyczne posiadały odpowiednie certyfikaty, świadczące o tym, iż jakości produktów można zaufać.