Koszyk: BRAK


Artykuł Dodaj artykuł

Styl industrialny w architekturze wnętrz - metalowe siatki w nowoczesnym stylu od Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o.

Industrialny styl w architekturze, który narodził się wskutek potrzeby zagospodarowania pofabrycznych przestrzeni ma od lat wielu zwolenników.

Industrialny styl w architekturze, który narodził się wskutek potrzeby zagospodarowania pofabrycznych przestrzeni ma od lat wielu zwolenników.

Metalowe siatki fasadowe Stalowe oraz aluminiowe

Metal, beton, cegła, szarości to wyznaczniki stylu industrialnego, który polubili zarówno inwestorzy prywatni jak i projektanci oraz użytkownicy obiektów użyteczności publicznej.

Wnętrza w stylu industrialnym w swym ekstrawaganckim wydaniu, oprócz surowej faktury betonu, zachwycają metalowymi elementami w postaci siatek cięto-ciągnionych, czy też blach perforowanych firmy Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa.

Siatki wykonywane są ze wszystkich metali: stali zwykłej, ocynkowanej, nierdzewnej a także na fasady zewnętrzne z aluminium.

Na specjalne zamówienie można także wyprodukować siatki z materiału takiego jak COR-TEN czy też miedź, mosiądz.

Metalowe siatki fasadowe Stalowe oraz aluminiowe

Metalowe siatki fasadowe

Stalowe oraz aluminiowe

Perfoorion®, Perfocassiopea®, Perfocrater®, Perfoleo®, Perfosagitta®, Perfopegasus®, Perfophoenix®, Perfohercules®, Perfolyra®, Perfoandromeda® oraz inne wzory, które oferuje firma Perforacja-blachy perforowane sp. z o. o. z Krakowa to kwintesencja tego nowoczesnego nurtu w architekturze wnętrz.

Surowy ze swej natury industrialny styl znajduje zwolenników nie tylko wśród młodych, odważnych miłośników designu.

Metalowe siatki fasadowe Stalowe oraz aluminiowe

Prostota i minimalizm stylu industrialnego przemawiają także do użytkowników ceniących tradycję, a zestawione z metalem takie tradycyjne materiały jak cegła i drewno doskonale ocieplają z pozoru surowe wnętrze.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, a także wykonawców konstrukcji stalowych i aluminiowych.


Bożena J.Jurek, Prokurent i Kierownik Sprzedaży Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o.
Kraków 31-589,
ul. Sołtysowska 1
www.perforacja.pl 
www.perforacja.eu 
tel. 12 292 52 05
tel. 12 292 52 06
tel. 12 292 52 07
e-mail: perforacja@perforacja.pl 


Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Perforacja - Blachy Perforowane Sp. z o.o.

Od początku działalności firma dynamicznie się rozwija, oferując swym Klientom produkty najwyższej jakości. Takie jak: blachy perforowane, siatki plecione, siatki zgrzewane, siatki tkane czy też siatki cięto-ciągnione, siatki fasadowe.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły