Artykuł Dodaj artykuł

abas Business Solutions Poland o cyfryzacji produkcji w branży metalurgicznej podczas targów METAL

abas Business Solutions Poland, będący częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, opowie na czym właściwie polega cyfryzacja produkcji w branży metalurgicznej i optymalizacja 8 kluczowych obszarów podczas wrześniowej i już XXIV edycji Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach.

abas Business Solutions Poland o cyfryzacji produkcji w branży metalurgicznej podczas targów METAL

abas Business Solutions Poland, będący częścią globalnej Grupy abas - lidera w dziedzinie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, opowie na czym właściwie polega cyfryzacja produkcji w branży metalurgicznej i optymalizacja 8 kluczowych obszarów podczas wrześniowej i już XXIV edycji Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach. Targi odbędą się 20 - 22 września 2022 r. w hali Kieleckiego Ośrodka Wystawienniczego, a na konferencję firma abas zaprasza 21 września na godz. 11:00 do Speech Arena w hali E-04. Wstęp wolny!

Targi METAL 2022 już we wrześniu!

Targi Metal oraz towarzyszące im liczne wystawy od lat stanowią okazję do zapoznania się z szeroką gamą produktów i rozwiązań informatycznych poświęconych branży odlewniczej. Jednym z nich, jest autorski, jedyny taki na rynku, nagrodzony Symbolem Innowacji – Moduł Odlewniczy abas ERP, którego zalety dostrzegają największe odlewnie w kraju oraz na rynkach międzynarodowych (m.in. PGO, Polskie Odlewnie, Kalenborn, Duker, Kuipers, WMH (Westdeutscher Metall-Handel), Procast, Bass.

Przemysł metalurgiczny bez tajemnic: Work smarter, not harder

abas Business Solutions Poland zaprasza:

  • na stoisko nr E-79 i indywidualne konsultacje z ekspertem, podczas których wykwalifikowani konsultanci z wieloletnim doświadczeniem, będą podpowiadać jak można usprawnić najważniejsze procesy w firmie. Będzie to również okazja by zobaczyć na żywo jak działa abas ERP, jakie są możliwości indywidualizacji i poznać najważniejsze elementy w poszczególnych obszarach funkcjonalnych, które usprawnią procesy produkcyjne i poprawią rentowność, oraz
  • na konferencję (21 września o godz. 11:00), podczas której zaprezentuje sekret specjalnie stworzonego modułu dedykowanego dla branży odlewniczej, obróbki metalu i producentów elementów metalowych. Eksperci odpowiedzą na pytanie jak zoptymalizować procesy branży odlewniczej w 8 najważniejszych dla niej obszarach. Opowiedzą na czym polega proces transformacji cyfrowej w firmach produkcyjnych, co niesie za sobą digitalizacja, o kierunku ewolucji informatycznego wspomagania procesów zarządzania organizacji i warunkach koniecznych do osiągnięcia biznesowego sukcesu w erze cyfryzacji. Ponadto Gość Specjalny abas Pan Wojciech Kwilosz, Dyrektor Produkcji w Odlewnie Polskie S.A. opowie o wyzwaniach w obszarze produkcji, celach biznesowych wdrożenia nowego systemu abas ERP, automatyzacji i sposobie na utrzymanie kontroli nad kluczowymi wskaźnikami. Zapraszamy!

Pobierz zaproszenie już teraz, poznaj szczegóły wydarzenia i powody dla których warto przyjść.

abas Business Solutions Poland o cyfryzacji produkcji w branży metalurgicznej podczas targów METAL

abas partnerem wspierającym producentów w procesie transformacji cyfrowej

abas jest globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 41 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia już ponad 1100 ekspertów, w ponad 60 lokalizacjach w blisko 30 krajach świata. abas Business Solutions Poland Sp. z o. o., wchodzący w skład Grupy abas, od 2016 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce.

Artykuł został dodany przez firmę

abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 40 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia ponad 1100 ekspertów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.