Artykuł Dodaj artykuł

5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów niemal z wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

FASTENER POLAND

19-20 października 2022 r. przedstawiciele działów zakupów niemal z wszystkich gałęzi przemysłu przyjadą do EXPO Kraków na 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Targi FASTENER POLAND® to jedyne międzynarodowe targi elementów złącznych organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej. Zakres ekspozycji obejmuje m.in.

  • najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny)
  • łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji)
  • zaawansowane systemy montażu i instalacji

a także technologie produkcji łączników i urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Z uwagi na eksport elementów złącznych oraz krajowe zużycie (Polska jest trzecim największym producentem łączników w  Unii Europejskiej i produkcja stale rośnie) to wyjątkowe miejsce wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami końcowymi mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. W tym samym czasie odbędą się Targi Montażu Przemysłowego ASSEMBLY Go First European Show oraz FASTENER POLAND B2B Meetings – spotkania kooperacyjne zorganizowane w formule hybrydowej przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie oraz ośrodek Enterprise Europe Network. Podczas targów nie zabraknie również fachowej i merytorycznej dyskusji na aktualne dla branży tematy. Organizatorzy zaplanowali konferencję pod nazwą „Świat produkcji pełen wyzwań: od łańcuchów dostaw, po dystrybucję”.

Targi FASTENER POLAND® są ewenementem na skalę Polski i Europy. W 2019 roku 2/3  wystawców  stanowiły firmy z zagranicy. Imponująco prezentowały się również statystyki zwiedzających: na Targach FASTENER POLAND® pojawiło się 4 000 tysiące osób, w tym 1/3 gości przyjechała do Krakowa z zagranicy m.in. z Czech, Niemiec, Francji, Izraela, Rosji, Ukrainy a nawet Singapuru. W tym roku obecność potwierdzili już wystawcy m.in. z: Turcji, Niemiec, Tajwanu, Czech, Szwecji, Estonii, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Węgier, Wietnamu i Malty.

Szczegółowe informacje oraz bezpłatna rejestracja na www.fastenerpoland.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.