Artykuł Dodaj artykuł

HUBEI RADIATECH dołącza do grona klientów technologii EV/CAB od SECO/WARWICK

SECO/WARWICK dostarczy dwa urządzenia EV/CAB do jednego z największych producentów chłodnic samochodowych w środkowych Chinach. To pierwsza współpraca SECO/WARWICK z Hubei Radiatech.

SECO/WARWICK dostarczy dwa urządzenia EV/CAB do jednego z największych producentów chłodnic samochodowych w środkowych Chinach. To pierwsza współpraca SECO/WARWICK z Hubei Radiatech.

Urządzenie EV/CAB do lutowania aluminum SECO/WARWICK

„Jesteśmy znanym rynkowi producentem technologii CAB. Nie dziwi więc zainteresowanie naszymi produktami, które szczególnie w dobie rosnącego znaczenia branży pojazdów elektrycznych, zyskują coraz więcej zwolenników. Kontrakt z HUBEI Radiatech jest wynikiem wielu spotkań i konsultacji, które zostały zapoczątkowane podczas światowego forum „Automobile Thermal Management”. Uczestniczymy w branżowych wydarzeniach, a jako lider technologii CAB, dzielimy się na nich wiedzą i doświadczeniem. Nasi Partnerzy doceniają ten sposób komunikacji, gdy realizujemy wspólne projekty. Tego typu spotkania to szansa poznania SECO/WARWICK, naszej technologii i doświadczenia, jak to miało miejsce w tym przypadku. Dlatego zawsze zapraszamy do odwiedzenia nas podczas branżowych eventów.” – mówi Piotr Skarbiński, Wiceprezes Segmentu Produktów Aluminium i CAB w Grupie SECO/WARWICK.

Dwa piece CAB o dwóch szerokościach

Kontrakt z Hubei Radiatech obejmuje dwa piece do lutowania aluminium. Pierwszy, o szerokości taśmy przenośnika 1600mm, będzie przeznaczony do produkcji ponadgabarytowych chodnic akumulatorów. Drugi, mniejszy, o szerokości taśmy przenośnika 1300 mm, będzie wykorzystywany do lutowania skraplaczy klimatyzacji. Oba piece zostały zaprojektowane specjalnie do produkcji ponadgabarytowych chłodnic akumulatorowych oraz skraplaczy. Urządzenia tworzące linię CAB od SECO/WARWICK składają się z komory wstępnego i głównego podgrzewania, pieca do lutowania radiacyjnego, komory chłodzenia płaszczem powietrznym, komory chłodzenia końcowego, oraz systemu sterowania.

Zaletą linii CAB sprzedanych Hubei Radiatech, jest idealny rozkład temperatury na całej szerokości taśmy, a także unikalny projekt kurtyny i komór chłodniczych. Urządzenie EV/CAB zostały stworzone dla przemysłu motoryzacyjnego i jest odpowiedzią na potrzeby elektromobilności.

SECO/WARWICK i elektromobilność

SECO/WARWICK będący liderem technologii CAB dla elektromobilności, doskonale współpracuje z branżą motoryzacyjną dostarczając rozwiązania, które pomagają rozwijać technologię produkcji pojazdów.

„Rozpoznawalność Grupy SECO/WARWICK w sektorze CAB jest bardzo wysoka. Partnerzy współpracujący z nami, wybierają SECO/WARWICK, z uwagi na pozycję lidera technologii CAB, stawiającego na jakość i kompleksowość rozwiązań. Drugi aspekt, często podkreślany, to dialog, czyli szukanie wraz z Partnerami nowych rozwiązań. Dlatego opracowaliśmy własną markę dedykowaną branży motoryzacyjnej – linie do lutowania aluminium pod szyldem EV/CAB” – puentuje Liu Yedong, Dyrektor Zarządzający SECO/WARWICK China.

SECO/WARWICK + wymienniki ciepła = równanie doskonałe

Hubei Radiatech znajduje się w Strefie Rozwoju Gospodarczego i Technologicznego Wuhan, którą nazwa się „samochodową stolicą Chin”. Obecnie firma stała się jednym z największych przedsiębiorstw produkujących chłodnice samochodowe w środkowych Chinach.

„Posiadamy technologię produkcyjną i moce do produkcji pełnej serii intercoolerów i chłodnic pasujących do różnych silników samochodowych z roczną zdolnością produkcyjną 1,2 miliona zestawów intercoolerów i chłodnic. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań i produktów inteligentnego systemu zarządzania ciepłem w pojazdach i stanie się najbardziej wpływowym ekspertem w zakresie systemów zarządzania ciepłem w Chinach. Współpraca z SECO/WARWICK na pewno pomoże nam osiągnąć ten cel. Urządzenia SECO/WARWICK, nie bez przyczyny, mają w środowisku producentów wymienników ciepła znakomitą renomę. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Partnerów SECO/WARWICK” – skomentował You Haiquan, Dyrektor Zarządzający Hubei Radiatech.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.