Artykuł Dodaj artykuł

Chcesz być wystawcą Przemysłowej Wiosny? Spiesz się!

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Chcesz byś wystawcą Przemysłowej Wiosny? Spiesz się!

Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.

Zarówno popularne STOM-y, jak również EXPO-SURFACE, Dni Druku 3D czy CONTROL-STOM cieszą się niesłabnącą popularnością. Satysfakcja wystawców wyrażana w błyskawicznych zgłoszeniach do kolejnej edycji wynika zapewne z liczby i charakterystyki zwiedzających. Imprezy w 2022 roku odwiedziło ponad 10.000 zwiedzających profesjonalistów. Kim byli goście Przemysłowej Wiosny?

Zwiedzający przemysłowe wystawy w Targach Kielce przyjechali głównie z Polski, duże delegacje mieli tylko goście z Ukrainy, Niemiec oraz Czech. Pojawili się również odwiedzający ze Szwajcarii oraz Algierii.

Przemysłową Wiosnę zwiedzali głównie przedstawiciele firm produkcyjnych (72%), a branże które najczęściej reprezentowali to: maszynowa (45%), automotiv (24%) oraz zbrojeniowa (10%). Aż 40% odwiedzających pojawiło się podczas Przemysłowej Wiosny po raz pierwszy. Ze względu na wielokanałową komunikację o wydarzeniu, trudno jednoznacznie określić skąd goście czerpią wiedzę o Targach STOM, ale niemal 30% z nich dowiaduje się o imprezie z Internetu.

Warto też przypomnieć, że zgodnie z oczekiwaniami wystawców cykl został zatem wydłużony o kolejny targowy dzień. Następna okazja na przemysłowe spotkania w Targach Kielce od 28 do 31 marca 2023 roku. Zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/ oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait.   

 

 

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.