Artykuł Dodaj artykuł

Silne partnerstwo kluczem do sukcesu

SSAB współpracuje z silnymi i niezawodnymi partnerami na wszystkich rynkach. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., która sprzedaje rury Strenx® z SSAB.

SSAB

SSAB współpracuje z silnymi i niezawodnymi partnerami na wszystkich rynkach. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., która sprzedaje rury Strenx® z SSAB. Obie firmy kierują się tymi samymi wartościami, takimi jak długofalowe relacje z partnerami, zorientowanie na potrzeby klienta oraz ciągły rozwój wysokiej jakości usług. To dobry fundament do budowy silnego partnerstwa między SSAB i Königstahl.

Silni i niezawodni partnerzy wspierają SSAB na wszystkich rynkach i w odniesieniu do wielu produktów. Jednym z takich partnerów jest König Stahl Sp. z o.o., firma z Polski, która sprzedaje rury Strenx® z SSAB. Königstahl należy do międzynarodowej grupy KÖNIG GROUP i posiada swoje oddziały w kilku miastach w Polsce. Lokalnie dostępne magazyny oferują klientom profile zamknięte, rury stalowe i stal ciągnioną. Dodatkowo, firma może zaproponować indywidualnie dopasowane usługi w postaci cięcia i cięcia laserowego. Gotowe do montażu komponenty skracają procesy produkcyjne klientów i znajdują finalne zastosowanie w budownictwie, transporcie, rolnictwie i przemyśle stoczniowym.

Königstahl należy do międzynarodowej grupy KÖNIG GROUP Dla SSAB, Königstahl jest ważnym partnerem, posiadającym wieloletnią tradycję i cenne doświadczenie na polskim rynku.

- Mamy nadzieję na wzmocnienie naszej współpracy, nie tylko w zakresie dostaw produktów, ale również dzielenia się fachową wiedzą – mówi Sławomir Brzozowski, Prezes Zarządu Königstahl. - Także usługi obróbki stali, oferowane przez Königstahl otwierają nowe możliwości współpracy z SSAB - dodaje.

Portfolio wysokowytrzymałych rur konstrukcyjnych Strenx® dostępne jest w postaci produktów o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Te zaawansowane produkty są odpowiednie dla konstrukcji nośnych w branży transportowej, dźwigowej i rolniczej. Dzięki swojemu znakomitemu stosunkowi wytrzymałości do masy, rury Strenx® zapewniają niezawodny i funkcjonalny sprzęt oraz przewidywalne zachowanie w warsztacie.

Rury Strenx® idealnie wpisują się w filozofię firmy Königstahl – „Twój sukces – nasza pasja” i uzupełniają ofertę zaawansowanych produktów rurowych.

Artykuł został dodany przez firmę

SSAB Poland sp. z o.o.

SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, posiadającą globalny zasięg i elastyczny system produkcyjny. SSAB jest wiodącym na świecie producentem zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.