Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
Air productsAir products

Oferta pracy

INSPEKTOR DS. EKSPLOATACJI, INWESTYCJI I REMONTÓW

Kluczbork, opolskie Dodano: 2020-10-28 2020-10-28 | ID oferty: 537548

Numer oferty: StPr/20/0876


Obowiązki:

Prowadzenie czynności związanych z inwestycjami i remontami: przygotowywanie elementów dokumentacji przetargowych; uczestniczenie w komisjach przetargowych; przeprowadzanie procedury wyboru wykonawcy na podstawie zapytań ofertowych; uczestniczenie w odbiorach technicznych robót.
Prowadzenie dokumentacji związanych z zasobami Spółdzielni, ewidencją budynków, lokali mieszkaniowych i użytkowych. Przeprowadzanie okresowych kontroli obiektów budowlanych, instalacji oraz urządzeń zgodnie z wymogami przepisów Prawa budowlanego.
Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z przeglądami budynków: książki obiektów, przeglądy przewodów kominowych, instalacji.
Przygotowywanie danych wyjściowych do planów remontowych Spółdzielni. Przygotowywanie sprawozdań dot. realizacji planów remontowych. Sporządzanie terminowe sprawozdań z zakresu działu GZM.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak, kierunek: techniczne - branża budowlana, ciepłownicza lub sanitarna

Pozostałe wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przepisów prawa budowlanego. Znajomość pracy biurowej (opracowywanie pism, sporządzanie dokumentów, archiwizacja itp.). Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów Excel, Word. Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia. Dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność.


Miejsce pracy: JANA PAWŁA II 5, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Oferty należy składać w biurze Spółdzielni lub listownie na adres Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" ul. Jana Pawła II 5 46-203 Kluczbork w terminie do dnia 10 listopada 2020r. Wysyłając ofertę kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119), tzw. RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Centralna Baza Ofert Pracy
https://www.infopraca.pl/praca/inspektor-ds-eksploatacji-inwestycji-i-remontow/kluczbork/15843224

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Kluczbork opolskie

Dane kontaktowe: