Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.eba sp. z o.o.

Oferta pracy

Praca dla Pielęgniarki Klinika Konstancin PILNE

00-375 Warszawa, mazowieckie Dodano: 2020-10-28 2020-10-28 | ID oferty: 537597

Klient ProworkPl, prywatna klinika rehabilitacyjna w Konstancinie PILNIE zatrudni pielęgniarkę na etat/ kontrakt od Listopada 2020 do opieki pielęgniarskiej nad pacjentami. Pracodawca, specjalistyczny ośrodek rehabilitacyjny - długoterminowa opieka poszpitalna. Zobacz aktualne oferty dla pielęgniarek Warszawa 2020 zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty.

 

Klient ProworkPl, prywatny wysokospecjalistyczny ośrodek rehabilitacyjny w Konstancinie zatrudni pielęgniarza/ pielęgniarkę na pełny etat lub dodatkowe zlecenia. Główne obowiązki to czynności pielęgniarskie, w tym monitorowanie zdrowia pacjentów, wykonywanie zaleceń lekarskich, podawanie leków, prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej. Praca w systemie zmianowym/ grafik do ustalenia. Doświadczenie na oddziałach Intensywnej terapii będzie dodatkowym atutem, pracodawca zapewnia szkolenia związane z opieką nad pacjentami wymagającymi wspomagania respiratorem + dodatkowy pakiet świadczeń dla pracownikow, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej.

Warunki

praca w nowoczesnej wysokospecjalistycznej klinice rehabilitacyjnej

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub do wyboru kontrakt/ zlecenie

Wynagrodzenie ok 5000 zł brutto + dodatek ministerialny 1600 zl brutto / miesiąc

bezpłatne szkolenia specjalistyczne dla pielęgniarek

pakiet prywatnej opieki medycznej

 

Procedura rekrutacyjna

ProworkPL MED praca 2020 dla pielęgniarzy i pielęgniarek Polska. Praca w sektorze prywatnej opieki medycznej.W przypadku zainteresowania pracą jako pielęgniarz/pielęgniarka w ośrodku opieki medycznej

Warszawa Konstancin, lub w innych miastach w Polsce, zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek/ pielęgniarzy w Polsce. Wybierz najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

ProworkPL MED recruitment Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. We recruit Doctors, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

 

 

Wykształcenie kierunkowe - licencjat lub studia magisterskie - pielęgniarstwo

Aktualne prawo wykonywania zawodu

Preferowane doświadczenie związane z pracą na OIOMie/ oddziałach pooperacyjnych

Gotowość do podjęcie stałej pracy w Konstancinie Jeziorna - Warszawa.

Gotowość do podjęcia pracy jako pielęgniarz/ pielęgniarka od listopada 2020 lub do inny termin do ustalenia indywidualnie.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Prowork.PL
https://www.infopraca.pl/praca/praca-dla-pielegniarki-klinika-konstancin-pilne/00-375-warszawa/15843152

Skontaktuj się z firmą: