Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX

Salon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX

2006-06-19 - 2006-06-22 Poznań targi

Organizator:
Grupa MTP
Głogowska 14
60-734 Poznań
wielkopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 61 869 20 00
e-mail: info@grupamtp.pl


Adres:

00-001 Poznań
wielkopolskie, PolskaSalon Technologii Obróbki Powierzchni SURFEX

W salonie SURFEX – jedynych w kraju specjalistycznych targach technologii obróbki powierzchni – uczestniczyło 94 wystawców i firm reprezentowanych z 13 krajów: Austrii, Bośni i Hercegowiny, Czech, Finlandii, Francji, Izraela, Niemiec, Polski, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch. Ekspozycja SURFEXU 2005 była o 13,3 proc. większa niż w roku 2004.

W ramach Salonu SURFEX wystawcy zaprezentowali ofertę z zakresu oczyszczania i przygotowania powierzchni, cieplnej i cieplno-chemicznej obróbki powierzchniowej, nanoszenia powłok galwanicznych, lakierowania i emaliowania, nanoszenia warstw z tworzyw sztucznych, urządzeń pomiarowych, kontrolnych i aparatury badawczej.

Każdy wystawca salonu SURFEX miał możliwość bezpłatnego zaprezentowania swoich maszyn i urządzeń w działaniu na specjalnej powierzchni demonstracyjnej w pawilonie 6B. Współorganizatorem pokazów na powierzchni demonstracyjnej była redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego”.

Z kolei na stoisku firmy ADAL zaprezentowane zostały w ruchu elementy nowoczesnej linii malowania proszkowego – z najnowszą kabiną LOTUS umożliwiającą szybkie czyszczenie i zmiany koloru. Ponadto pokazano w działaniu kabinę kompaktową z odzyskiem farby na cyklonie.

Wydarzenia salonu SURFEX:

  • seminarium "Wytwarzanie metodami PVD nowoczesnych powłok antykorozyjnych, antyzużyciowych i dekoracyjnych" – organizator: Instytut Mechaniki Precyzyjnej
  • sympozja zorganizowane przez „Lakiernictwo Przemysłowe”
  • „Przygotowanie powierzchni w procesach lakierniczych”
  • „Lakierowanie proszkowe”
  • „Malowanie ciekłe”
  • spotkanie informacyjne "ECTIST - sieć współpracy w dziedzinie technologii warstw wierzchnich" – organizator: Centrum Euro Info

Termin: 19 - 22 czerwca 2006

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o

Lokalizacja:ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Telefon:+61 869 26 96

Fax: +61 869 29 66

WWW: http://metalforum.mtp.pl/pl

E-mail: surfex@mtp.pl

  • Wydrukuj stronę