Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
II Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO

II Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO

2022-05-19 - 2022-05-20 Jesionka konferencja

Organizator:
Parts4Cleaning Poland Sp. z o. o. Sp k.
Al. Armii Krajowej 220/paw.1/109A
43-316 Bielsko-Biała
śląskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Jesionka 953 36-002 Jesionka
mazowieckie, PolskaLogo Parts4Cleaning

Podczas naszego forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji  spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Spotkania podczas dwóch dni forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów.

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. Jak to zrobić?

Nie tylko proces gratowania i mycia mają wpływ na ostateczny poziom czystości technicznej komponentów, które są dostarczane na montaż finalny. Kluczowe znaczenie ma również poziom czystości pomieszczenia w jakim odbywa się produkcja tych komponentów oraz zastosowane opakowania i środki zabezpieczające przed ich ponownym zabrudzeniem.

Laboratorium oraz zagadnienia kontroli czystości technicznej zgodnie z VDA 19 i ISO 16232 dopełniają całość, dając możliwość uzyskania odpowiedzi na praktycznie każde pytanie w jednym miejscu, podczas dwóch dni naszego forum.

  • Wydrukuj stronę