Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
III Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

III Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

2022-09-20 - 2022-09-22 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, PolskaZapraszamy do udziału w III Targach Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, które odbędą się od 20 do 22 września 2022 roku. Wystawa dedykowana jest firmom związanym z szeroko pojętą obróbką cieplną. Na stoiskach nie zabraknie urządzeń grzejnych i związanych z nimi technologii.

Podobnie jak przy poprzednich edycjach, do udziału w wydarzeniu zachęcamy producentów i dystrybutorów pieców i urządzeń do obróbki cieplnej, cieplno-chemicznej, do topienia i przetrzymywania stopów oraz urządzeń do modyfikacji stopów. W ofercie targów nie może zabraknąć komponentów i materiałów eksploatacyjnych, a także firm zajmujących się tematyką procesów i technologii do obróbki cieplnej. Targi to także urządzenia kontrolno-pomiarowe.

Heat Treatment po raz trzeci

Wystawa jest wynikiem wzrastającej liczby firm związanych z branżą obróbki cieplnej na targach METAL.  Zwiększone zaangażowanie firm, które dostarczają piece i inne urządzenia do obróbki cieplnej oraz oferują usługi polskim przedsiębiorcom, wynika z dobrej koniunktury i sytuacji gospodarczej w naszym kraju. Sprzyjający klimat dla inwestycji jest zachętą do zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz technologii. Polskie firmy ciągle unowocześniają swój park technologiczny podnosząc jakość produktów i usług do najwyższych światowych poziomów. Tym samym zwiększają szanse polskiego przemysłu i jego konkurencyjność na arenie międzynarodowej.

Dlatego też zachęcamy do zgłoszeń na targi już dziś. Rejestracja na wydarzenie odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu klienta.

Targi HEAT TREATMENT wzbogaciły ofertę „Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce”, która w tym roku odbędzie się w dniach od 20 do 22 września 2022 roku.

II Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT - zdjęcie

II Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

19-10-2021 - 21-10-2021 Kielce

Zapraszamy do udziału w III Targach Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, które odbędą się od 20 do 22 września 2022 roku. Wystawa dedykowana jest firmom związanym z szeroko pojętą obróbką cieplną. Na stoiskach nie zabraknie ur...

Czytaj więcej

 
I Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT - zdjęcie

I Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

25-09-2018 - 27-09-2018 Kielce

Zapraszamy do udziału w III Targach Obróbki Cieplnej Metali HEAT TREATMENT, które odbędą się od 20 do 22 września 2022 roku. Wystawa dedykowana jest firmom związanym z szeroko pojętą obróbką cieplną. Na stoiskach nie zabraknie ur...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.