Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
XXIII Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

XXIII Seminarium Szkoleniowe SECO/WARWICK

2023-09-21 - 2023-09-21 Zielona Góra seminarium

Organizator:
SECO/WARWICK
Sobieskiego 8
66-200 Świebodzin
lubuskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 68 382 05 00
faks: 68 382 05 55
e-mail: info-poland@secowarwick.com


Adres:

Zielona Góra
PolskaDzień pełen wiedzy, interesujący goście, praktycy obróbki cieplnej i metalurgii, naukowcy i branżowi eksperci spotkają się w Zielonej Górze 21 września.

Dlaczego?

Bo odbędzie się całodniowa sesja wykładowa połączona z ciekawym panelem dyskusyjnym.

Potrzebujesz innych argumentów, by być częścią tego wydarzenia?

Zatem…

Wieczorem zapraszamy, w partnerskim gronie przy iście zielonogórskich klimatach, czyli kabaretem i winem oprawione nieformalne spotkanie biznesowe. Lubuska Winnica Saint Vincent, słynąca ze szlachetnych odmian winnych szczepów sprowadzonych z Alzacji, poprowadzi degustację lokalnych win. To będzie niezapomniana podróż, pełna winnych smaków i aromatów. To dla ciała, a dla ducha - Kabaret Jurki, bo miast, w który gościmy to Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Dlatego zielonogórskie Jurki rozbawią skeczami, monologami i piosenkami o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej.

A to wszystko w Srebrnej Górze - zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Manngiel, powstałej w 1860/61 roku, gdzie poczujesz klimat tradycji i winiarskiej historii.

Zatem łączymy wiedzę i biznes. Tak jak i łączymy ekologię z ekonomią, które są motywem przewodnim XXIII Seminarium SECO/WARWICK. Przedrostek ECO jest wpisany w nazwę SECO/WARWICK i jest także zawarty w kodzie genetycznym marki.

Pokażemy Państwu jak Obróbka Cieplna i Metalurgia, Serwis i Automatyka zmieniają kolor na zielony.

  • Wydrukuj stronę