Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
VIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH

VIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-TECH

2008-09-24 - 2008-09-26 Kielce targi

Organizator:
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1
25-672 Kielce
świętokrzyskie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Zakładowa 1 25-672 Kielce
świętokrzyskie, PolskaTargi Kielce zapraszają na ósmą edycję targów CONTROL-TECH, prezentujących najnowsze techniki i metody pomiarowe.

Organizowane są one z myślą o przedstawicielach różnych branż, w których nowatorskie techniki i metody pomiarowe są niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu przemysłu.

Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że co roku na targi przybywają zarówno kontrahenci chcący nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawiciele szeroko pojętej nauki zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.

control.tech.24.01.0801.jpg

Z roku na rok zainteresowanie wystawą rośnie. Świadczy o tym chociażby 15% wzrost sprzedaży powierzchni wystawienniczej podczas ostatniej imprezy w porównaniu z rokiem 2006.Podczas siódmej edycji CONTROL-TECHU 165 wystawców z 18 krajów (Austrii, Czech, Francji, Holandii, Izraela, Japonii, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA, Chin, Hiszpanii, Danii,, Szwecji, Indii, Irlandii), na 800 m/kw prezentowało swoje produkty, które w ciągu trzech dni obejrzało 3 tys. zwiedzających.

Wśród wystawców znalazły się największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Równie szeroko były prezentowane twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami.

Targi CONTROL-TECH są doskonałą okazją do skonfrontowania spostrzeżeń oraz wymiany doświadczeń osób związanych z branżą pomiarową.

Każdego roku organizatorzy zapewniają uczestnikom targów udział w seminariach i konferencjach. W ubiegłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszył się Międzynarodowy Kongres ICPM "Obróbka Precyzyjna".

control.tech.24.01.0803.jpg

Targi CONTROL-TECH odbywają się wspólnie z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL, Wystawą Technologii, Przetwórstwa i Zastosowania Metali Nieżelaznych NONFERMET oraz Wystawą Spawalnictwo.

  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.