Pragniemy poinformować, że z dniem 18.05.2022 r. doszło do połączenia spółek, w ramach którego Alucrom Sp. z o.o. przejęła w całości Alucrom Kielce Sp. z o.o., skutkiem czego Alucrom Sp. z o.o. stała się następcą prawnym i podmiotem wszystkich dotychczasowych praw i obowiązków Alucrom Kielce Sp. z o.o.
Cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi oraz Targi Odlewnicze METAL odbędą się w Targach Kielce jesienią 2021 roku.
Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się równolegle, co stanowi wyjątkową okazję do jednoczesnego zapoznania się z ofertą liderów rynku obydwu wystaw. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Wielkimi krokami zbliżają się XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Poprzednia, a za razem jubileuszowa edycja zgromadziła w Targach Kielce 62 firmy z 8 krajów.
Do 2030 r. emisja gazów ma zostać zredukowana o 55%
Kieleckie targi branży odlewniczej METAL oraz siostrzane wydarzenia skupione wokół wspólnego wydarzenia targowego „Przemysłowa jesień” stanowią unikatową okazję dla krajowych przedsiębiorców do znalezienia nowych kontaktów biznesowych na całym świecie.
Kieleckie targi METAL oraz towarzyszące im wystawy: HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET i RECYKLING od początku swojego istnienia przyciągały ważnych „graczy” branży odlewniczej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie. Choć impreza odbędzie się dopiero pod koniec września, to do organizatorów już zgłaszają się firmy z Europy i nie tylko.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
W trosce o bezpieczeństwo gości, wystawców, zwiedzających i pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu, w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, Zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu Przemysłowej Wiosny na 22-24 września 2020 roku.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi EXPO-SURFACE na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet w czasie pandemii wzięło w nich udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się 60 firm z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji, czy Turcji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających.
Ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.
Mniejsze niż zazwyczaj, ale tak samo efektywne wystawy przemysłowego cyklu spod znaku STOM w roku pandemii udowodniły, że biznesowe spotkania każdej branży są niezbędne.
Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przyniosą Twojej firmie innowacyjne technologie powierzchniowe Oerlikon. To się opłaca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Targi Kielce od ponad 25 lat są organizatorem przestrzeni spotkań oraz partnerem w nawiązywaniu biznesowych relacji. Staramy się spełniać oczekiwania naszych wystawców; firm, które wspólnie z nami od wielu lat tworzą wydarzenia targowe. To właśnie przedsiębiorcy są głosem branży, którego słuchamy, i który jest dla nas bardzo cenny.
MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. jest jednym z 7 europejskich oddziałów wydziału narzędziowego japońskiej Mitsubishi Materials Corporation.