Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Zapraszamy do partnerskiej rozmowy na temat realnych korzyści jakie przyniosą Twojej firmie innowacyjne technologie powierzchniowe Oerlikon. To się opłaca. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Podczas walnego zgromadzenia Izby, które odbyło się online 29 maja, dr Andrzej Mochoń został wybrany na kolejną kadencję wiceprezesa rady PIPT.
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, którego ważnym ogniwem są Targi EXPO-SURFACE na stałe wpisany jest w kalendarz specjalistów z wielu gałęzi przemysłu. Popularność wydarzenia spowodowała, że nawet w czasie pandemii wzięło w nich udział 500 wystawców w 7 halach wystawienniczych. Tylko na EXPO-SURFACE zaprezentowało się 60 firm z Polski, Niemiec, Finlandii, Węgier, Grecji, czy Turcji. Także wśród gości można było usłyszeć rozmowy prowadzone w wielu językach z całego świata. Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających.
W dniach 3–5 marca 2026 r. Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze ponownie będzie miejscem, w którym spotkają się przedstawiciele branży narzędziowo-przetwórczej z Polski i Europy. Po 7. edycji, podczas której 2682 odwiedzających zapoznało się z ofertą 190 firm z całego świata, organizatorzy – Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa oraz Targi w Krakowie – zapraszają na kolejną odsłonę wydarzenia.
Połowa października w EXPO Kraków upłynęła pod znakiem międzynarodowego spotkania ekspertów rynku elementów złącznych z ich użytkownikami z wielu branż przemysłu. 8. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®, organizowane przez firmę Targi w Krakowie, udowodniły po raz kolejny, że Polska to ważny rynek dla producentów i dostawców elementów złącznych, a Kraków stanowi doskonałe miejsce do biznesowych spotkań i rozmów w doskonałej atmosferze.
Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się równolegle, co stanowi wyjątkową okazję do jednoczesnego zapoznania się z ofertą liderów rynku obydwu wystaw. W tym roku „Przemysłowa Jesień” odbędzie się od 19 do 21 października i zajmie aż 7 hal wystawienniczych.
Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM powracają do stałego, wiosennego terminu. Zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku!
Kompleksowa oferta targów ITM INDUSTRY EUROPE już na kilka miesięcy przed wydarzeniem przyciąga wystawców i zwiedzających. Najbliższa edycja zaplanowana na 3-6 czerwca 2025 „stawia” nie tylko na ekspozycję setek firm z różnych gałęzi przemysłu oraz nowoczesne rozwiązania ery cyfrowej, ale przede wszystkim na fachowe doradztwo. To właśnie na targach, korzystając z wiedzy ekspertów i praktyków, pracownicy przedsiębiorstw produkcyjnych otrzymają gotowe recepty na rozwiązanie bieżących problemów.
Kieleckie targi branży odlewniczej METAL oraz siostrzane wydarzenia skupione wokół wspólnego wydarzenia targowego „Przemysłowa jesień” stanowią unikatową okazję dla krajowych przedsiębiorców do znalezienia nowych kontaktów biznesowych na całym świecie.
Targi Obróbki Drewna oraz Metalu LUBDREW&METALL odbędą się w dniach 25-26 marca 2023 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.
250 pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, 500 wystawców, ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających - jednak nie tylko te liczby robią wrażenie w podsumowaniu przemysłowego cyklu Targów Kielce.
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.
Bogato zapowiada się „Przemysłowa Jesień” w Targach Kielce. Nie zabraknie czołowych wydarzeń, które corocznie skupiają rynkowych gigantów. Wśród zaplanowanych wydarzeń znalazły się Salon Technologii Obróbki Metali oraz Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, wraz z licznymi wydarzeniami towarzyszącymi.
Do 2030 r. emisja gazów ma zostać zredukowana o 55%