Firma Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę gamy kolorystycznej ELECOLORS o elementy w kolorze zielonym RAL 6017.
NPA Skawina ma zaszczyt poinformować o zakończeniu największego w swej historii procesu inwestycyjnego.
Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe zestawy kołowe serii RE.F2 przeznaczone do transportu ciężkich ładunków. Dzięki zastosowanym materiałom nowe koła przemysłowe idealnie nadają się do zastosowań w aplikacjach narażonych na działanie alkoholi i glikoli.
Jednym z ważniejszych obszarów działań Bydgoskiego Klastra Przemysłowego jest aktywność międzynarodowa. Są to szeroko zakrojone działania, które obejmują uczestnictwo w projektach o zasięgu europejskim i ogólnoświatowym.
Firma Elesa+Ganter rozszerzyła swoją ofertę o nowe wykonania pierścieni GN 7062 oraz GN 7072, które wyposażono w otwory montażowe (gwintowane/gładkie) promieniowe lub prostopadłe do osi pierścienia.
Nowatorski i intrygujący projekt, żywe kolory i pomysłowy sposób prezentacji produktu – za to wszystko jury XV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego „Autostrada – Polska" wyróżniło aranżację stoiska KGHM Ecoren.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Salonie Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL, który odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2010 w ramach targów ITM Polska.
Grupa SECO/WARWICK, globalny producent urządzeń do obróbki metali, podpisał porozumienie ze szwedzkim przedsiębiorstwem GreenIron H2 AB na dostawę serii pieców do przetwarzania metali z odpadów poprodukcyjnych bez użycia paliw kopalnych.
Już 24 października br. odbędzie się Polska Konferencja SolidWorks 2015 organizowana przez firmę SolidExpert z Krakowa. Jak co roku konferencja poświęcona będzie nowościom jakie znajdziemy w najświeższej wersji programu. Rejestracji można dokonywać na stronie organizatora.
ELESA+GANTER zdobyła w tym roku dwie prestiżowe nagrody za wzornictwo iF DESIGN AWARD oraz Reddot Design Award dla uchwytów pałąkowych GN 328 i GN 428 oraz dźwigni nastawnych płaskich GN 126.
Bukowy Dworek, 23-24 września 2010 Grupa SECO/WARWICK Polska serdecznie zaprasza na XIII edycję Seminarium poświęconego zagadnieniom nowoczesnych trendów w obróbce cieplnej.
W dniach 27-29 września 2022 roku, po raz trzeci pod egidą Grupy SECO/WARWICK, odbędzie się największe wydarzenie on-line „e-Seminarium 4.2” dla branży obróbki cieplnej metali i metalurgii.
Mając na uwadze, że Targi Branżowe to nieograniczona możliwość konfrontacji, spotkań i wymiany doświadczeń, nie zapominając jednak, że te bezprecedensowe czasy utrudniają osobistą wymianę pomysłów - proponujemy nową formułę. W dniach 7 – 9 grudnia 2020 r. zapraszamy na Wirtualne Targi Branży Przemysłowej:
FAMUR SA – wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa – otrzymał certyfikat programu „Polski Czempion”, skupiającego liderów polskiego biznesu obecnych na rynkach zagranicznych.
W szeroko rozumianym przemyśle obróbki metali, istotnym elementem dla rozwoju przedsiębiorstw są targi branżowe. Udział w takich wydarzeniach pozwala zapoznać się z ofertą producentów, a tym samym spotkać potencjalnych klientów.