Wynik wyszukiwania

 
Nagroda Marszałka dla SMARTJETA zdjęcie

Nagroda Marszałka dla SMARTJETA

Sukcesem zakończył się udział firmy TECHJET w gdańskich Targach Technicon Innowacje 2012. Prezentowana publiczności maszyna do cięcia wodą SMARTJET zdobyła Nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego.

Czytaj więcej

 
PODSUMOWANIE SEMINARIUM O CIĘCIU WODĄ DLA ARCHITEKTÓW I DESIGNERÓW zdjęcie

PODSUMOWANIE SEMINARIUM O CIĘCIU WODĄ DLA ARCHITEKTÓW I DESIGNERÓW

W piątek, 18 maja w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym odbyło się seminarium poświęcone wykorzystywaniu technologii cięcia wodą w architekturze i designie, zorganizowane przez firmę TECHJET we współpracy z Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą ROBOCUT.

Czytaj więcej

 
TECHJET najlepszym dystrybutorem firmy JetEdge na świecie zdjęcie

TECHJET najlepszym dystrybutorem firmy JetEdge na świecie

Trójmiejska firma TECHJET została najlepszym przedstawicielem korporacji JetEdge z USA. Właściciele polskiej firmy w nagrodę zostali zaproszeni na wyścigi NASCAR na torze Martinsville w Stanach Zjednoczonych, gdzie odebrali to wyróżnienie.

Czytaj więcej

 
Jedyna taka oferta – kup teraz waterjeta i oszczędź 10 tys. euro. zdjęcie

Jedyna taka oferta – kup teraz waterjeta i oszczędź 10 tys. euro.

To niebywała okazja dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad kupnem maszyny do cięcia wodą. Firma TECHJET ogłasza wyprzedaż waterjetów z rocznika 2012.

Czytaj więcej

 
5101 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zdjęcie

5101 zł dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wykonana za pomocą waterjeta TECHJET mozaika na podstawie obrazu Leonardo da Vinci „Człowiek Witruwiański” osiągnęła w licytacji na portalu allegro.pl kwotę ponad 5 tys. zł.

Czytaj więcej

 
Czy jest możliwe posiadanie maszyny WATERJET z gwarancją dożywotnich darmowych szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania? zdjęcie

Czy jest możliwe posiadanie maszyny WATERJET z gwarancją dożywotnich darmowych szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania?

Pierwszą taką ofertę na polskim rynku przedstawiła firma TECHJET z Malborka, dostawca  innowacyjnych przecinarek do cięcia wodą, wyłączny przedstawiciel w Polsce światowych liderów branży. Teraz każdy klient TECHJET dostaje gwarancję dożywotnich darmowych szkoleń w Akademii Efektywnego Ciecia Wodą dla wszystkich operatorów pracujących na zakupionej maszynie!

Czytaj więcej

 
TECHJET sponsorem Trójmiejskiego Turnieju Robotów. Wycięto 30 statuetek zdjęcie

TECHJET sponsorem Trójmiejskiego Turnieju Robotów. Wycięto 30 statuetek

TECHJET – wiodący dostawca maszyn do cięcia wodą na polskim rynku był jednym ze sponsorów Trójmiejskiego Turnieju Robotów. Turniej to wydarzenie, które od pięciu lat gromadzi miłośników robotyki z całej Polski. Tak było i tym razem.

Czytaj więcej

 

ROBOCUT częścią firmy TECHJET

TECHJET, dostawca i autoryzowany serwis innowacyjnych wycinarek wodnych stał się właścicielem Centrum Precyzyjnego Cięcia Wodą ROBOCUT, działającego w Gdyni od 2010 r. Najważniejszym argumentem na rzecz fuzji jest zwiększenie potencjału produkcyjnego obu placówek.

Czytaj więcej

 
Nadchodzi rewolucja na rynku waterjetów zdjęcie

Nadchodzi rewolucja na rynku waterjetów

Do tej pory posiadacze waterjetów często narzekali na fakt, że mimo rewelacyjnych możliwości obróbki, nie wykorzystują całego ciętego materiału. To powodowało materiałowe straty produkcyjne, a więc mniejsze możliwości zarobkowe. Rozwiązanie tego problemu przedstawiła firma TECHJET. Teraz posiadacze waterjetów mogą ciąć różne elementy nie martwiąc się o nadmierne odpady produkcyjne.

Czytaj więcej

 
GIGANT W PRODUKCJI LASERÓW WKRACZA DO POLSKI zdjęcie

GIGANT W PRODUKCJI LASERÓW WKRACZA DO POLSKI

Lasery nowej generacji typu fiber podbijają świat, ponieważ są o wiele tańsze w eksploatacji i o wiele bardziej wydajne niż tradycyjne lasery CO2. Na polskim rynku do dwóch głównych graczy dostarczających tę technologię (Bystronic i Trumpf), dołącza trzeci gigant: HAN'S LASER.  

Czytaj więcej

 
Technologia cięcia wodą w architekturze i designie zdjęcie

Technologia cięcia wodą w architekturze i designie

Czasy, w których przeciętny człowiek mógł podziwiać przedmioty ucieleśniające kreatywność i wartości estetyczne wyłącznie w muzeum odeszły, na szczęście bezpowrotnie.

Czytaj więcej

 
Waterjet SMARTJET spełnia Twoje marzenia zdjęcie

Waterjet SMARTJET spełnia Twoje marzenia

To maszyna o niewyobrażalnych możliwościach. Od projektu do stworzenia potrzebnego elementu potrzebuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Ponadto urządzenie to pozwala zaprojektować każdy kształt i wyciąć go w praktycznie każdym materiale.

Czytaj więcej

 
SMARTJET i POWERJET – nowa jakość waterjetów zdjęcie

SMARTJET i POWERJET – nowa jakość waterjetów

Jak kupić waterjeta, aby ten zakup przedsiębiorcy się po prostu opłacał? Czy można powiązać atrakcyjną cenę zakupu z wysoką jakością wykonania maszyny oraz jej niezawodnością?

Czytaj więcej

 
TECHJET – tnij, zarabiaj, oszczędzaj dzięki MEGAJET zdjęcie

TECHJET – tnij, zarabiaj, oszczędzaj dzięki MEGAJET

Niewiele jest tak dużych waterjetów w Polsce. To prawdziwe olbrzymy. Ich długość może dochodzić nawet do 50 metrów.

Czytaj więcej

 
W kwietniu otwarcie nowego gmachu PPNT w Gdyni. TECHJET w nowej siedzibie zdjęcie

W kwietniu otwarcie nowego gmachu PPNT w Gdyni. TECHJET w nowej siedzibie

Ukończono rozbudowę Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Dzięki rozbudowie PPNT będzie największym tego typu obiektem w Polsce. W kwietniu br. nastąpi oficjalne otwarcie nowoczesnych budynków.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 17
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.