Wynik wyszukiwania

 
Pneumatyczne klucze udarowe - rodzaje mechanizmów zdjęcie

Pneumatyczne klucze udarowe - rodzaje mechanizmów

Dostępne na rynku pneumatyczne klucze udarowe, opierają się na różnych mechanizmach wytwarzających udar. Wszystkie potrzebują smarowania.

Czytaj więcej

 
Montaż zamocowań lekkich z Rawlplug zdjęcie

Montaż zamocowań lekkich z Rawlplug

Zarówno fachowcy branży budowlanej jak i okazjonalni majsterkowicze jakimi bywają klienci indywidualni, znają i cenią zamocowania lekkie marki Rawlplug. Szeroka gama produktów daje duże możliwości montażowe, a sama praca jest niezwykle łatwa i intuicyjna. Dlatego zastanawiamy się czy można tu natrafić na jakieś trudności?

Czytaj więcej

 
Nowy wymiar montażu! zdjęcie

Nowy wymiar montażu!

Odkryj nowy wymiar montażu dzięki osadzakowi SC-40 II

Czytaj więcej

 
Zestaw grotów i nasadek Wera Tool-Check Plus zdjęcie

Zestaw grotów i nasadek Wera Tool-Check Plus

Co tu dużo mówić, każdy z nas wie jak pracuje się wieloma narzędziami naraz, często któregoś brakuje pod ręką. Zestawy śrubokrętów z wymiennymi końcówkami dostępne w sklepach, łamią się na byle śrubie, ich opakowania są nietrwałe, bity źle się wyciągają z pudełek przy pracy w rękawicach itp.

Czytaj więcej

 
Przenośna znakowarka M7000 zdjęcie

Przenośna znakowarka M7000

Niezależna znakowarka mikroudarowa M7000 marki ProPen oferuje łatwy sposób trwałego oznaczania wszelkiego typu części, włączając w to również komponenty, do których dostęp jest utrudniony.

Czytaj więcej

 
Jeden akumulator by wszystkie włączyć zdjęcie

Jeden akumulator by wszystkie włączyć

Nowa seria 6 urządzeń BLACK+DECKER™ bez akumulatora spełni marzenia o przyjemnym i tanim majsterkowaniu. Dostępne bez baterii wiertarko-wkrętarki z udarem lub bez, zakrętarka, pilarki szablowa i tarczowa, a także latarka pozwolą uzupełnić zbiór narzędzi i cieszyć się nowymi możliwościami majsterkowania. Wystarczy jeden akumulator by wszystkie włączyć.  

Czytaj więcej

 
Praktyczny mebel warsztatowy zdjęcie

Praktyczny mebel warsztatowy

Wózek na narzędzia stanowi podstawowy element wyposażenia warsztatu. Powinien charakteryzować się przede wszystkim wysoką funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Dzięki tego typu parametrom wózek narzędziowy K 7609 marki Kamasa Tools, przyczynia się do zwiększenia wydajności wykonywanej pracy.

Czytaj więcej

 
Nowe elektronarzędzia w OPOLTRANS zdjęcie

Nowe elektronarzędzia w OPOLTRANS

 Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych OPOLTRANS rozszerzyła swoją ofertę na narzędzia o nowe referencie elektronarzędzi ARGES. Nowości to szlifierki elektryczne, wiertarki elektryczne udarowe oraz wiertarka akumulatorowa.

Czytaj więcej

 
Nowość firmy ELESA: PMT - Trzpienie ustalające z tworzywa zdjęcie

Nowość firmy ELESA: PMT - Trzpienie ustalające z tworzywa

Firma ELESA+GANTER wprowadziła nową grupę trzpieni ustalających o oznaczeniu PMT. Nowy produkt jest wykonany tworzywa o najwyższych własnościach wytrzymałościowych i jest rezultatem wielu badań i testów laboratoryjnych.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia akumulatorowe - Raport z budowy zdjęcie

Elektronarzędzia akumulatorowe - Raport z budowy

Dom jednorodzinny w okolicach Warszawy, stan surowy zamknięty. Dwukondygnacyjny budynek miał wstawione okna, wykonany dach z pokryciem dachówką,

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10