Wynik wyszukiwania

 
Niezwykła, pełna gracji ozdoba elewacji to elegancka i stabilna siatka cięto-ciągniona zdjęcie

Niezwykła, pełna gracji ozdoba elewacji to elegancka i stabilna siatka cięto-ciągniona

Siatka cięto-ciągniona, przemysłowy produkt, powstały podczas nacinania i rozciągania metalu, procesu wykonywanego na nowoczesnych maszynach.

Czytaj więcej

 
Architektoniczna, metalowa, siatka cięto-ciągniona zdjęcie

Architektoniczna, metalowa, siatka cięto-ciągniona

Architektoniczne siatki cięto-ciągnione oferowane przez Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa to doskonały przykład produktu, który spełnia trzy  funkcje: ochronną, ozdobną i wentylacyjną.

Czytaj więcej

 
Jak zamontować siatkę ogrodzeniową? zdjęcie

Jak zamontować siatkę ogrodzeniową?

Siatka ogrodzeniowa to wciąż jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań.

Czytaj więcej

 
Aluminiowe elewacje wentylowane powstają z siatek fasadowych firmy Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa zdjęcie

Aluminiowe elewacje wentylowane powstają z siatek fasadowych firmy Perforacja - blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa

Aluminiowa siatka fasadowa wykonana z materiału aluminium 1050 i pokryta następnie lakierem proszkowym RAL 9006, kolor szary -metaliczny, pozwala doskonale ozdabiać i osłaniać wielopoziomowy parking.

Czytaj więcej

 
Metalowa siatka ostrzowa zdjęcie

Metalowa siatka ostrzowa

W poszukiwaniu sprawdzonego produktu umożliwiającego skuteczną ochronę większych terenów przed intruzami warto rozważyć nie tylko standardowe ogrodzenia o ugładzonej formie, przez które łatwo przejść na teren strzeżony, ale i produkty oparte o tzw. siatkę ostrzową.

Czytaj więcej

 
Fasada z siatek cięto-ciągnionych zdjęcie

Fasada z siatek cięto-ciągnionych

Stabilna i wentylowana, solidna i lekka, sprawdzająca się w każdych warunkach – fasada z siatek cięto-ciągnionych.

Czytaj więcej

 
Perfoandromeda® gwiazda wśród siatek fasadowych zdjęcie

Perfoandromeda® gwiazda wśród siatek fasadowych

Elewacyjne siatki z metalu, nazywane też często siatkami fasadowymi to przykład tego jak metal poddany odpowiedniej, precyzyjnej obróbce może stać się w efekcie końcowym prawdziwym dziełem sztuki.

Czytaj więcej

 
Jak skutecznie pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego? Poradnik odbioru i przetwarzania e-odpadów zdjęcie

Jak skutecznie pozbyć się zużytego sprzętu elektronicznego? Poradnik odbioru i przetwarzania e-odpadów

Jednym ze sposobów na pozbycie się zużytego sprzętu jest oddanie go do skupu Zbieracz Warszawski. Dzięki tej opcji masz możliwość pozbyć się elektrośmieci, które tylko zajmują Ci miejsce na strychu, w piwnicach, czy na działkach – w sposób legalny. W tym artykule wyjaśnimy Ci, jak wygląda odbiór i przetwarzanie e-odpadów. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

 
Kierowniku UR, jesteś gotowy na zmiany w przemyśle? Dołącz do Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu i poszerz swoją wiedzę w najważniejszych obszarach przemysłowych! zdjęcie

Kierowniku UR, jesteś gotowy na zmiany w przemyśle? Dołącz do Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu i poszerz swoją wiedzę w najważniejszych obszarach przemysłowych!

Konferencja Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to praktyczna konferencja, która już od 10 lat odbywa się podczas Targów SYMAS® i MAINTENANCE. Eksperci przygotują cię do nadchodzących zmian i przybliżą ci najbardziej aktualne tematy w utrzymaniu ruchu, m.in.: cyberbezpieczeństwo, zmiany w dyrektywie maszynowej i digitalizację. Przygotuj się na intensywne dyskusje i praktyczne przykłady, które pomogą Ci w codziennej pracy. Kup bilet już teraz i skorzystaj z niższych cen do 17 września! Konferencja odbędzie się 18 i 19 października 2023 w EXPO Kraków.

Czytaj więcej

 
 Siatki zgrzewane Weldmesh - gdzie znajdą zastosowanie? zdjęcie

Siatki zgrzewane Weldmesh - gdzie znajdą zastosowanie?

Standardowe kraty zgrzewane Weldmesh wykonane są z drutu stalowego o średnicy od 2 do 8 mm. Siatka zgrzewana znajdują zastosowanie w środowisku przemysłowym, wykonuje się z nich najrozmaitsze towary. Zapewniają one bezpieczeństwo, ochronę materiałów budowlanych w magazynie i na placu budowy.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ! Wibroizolatory z siatki drucianej AVF zdjęcie

NOWOŚĆ! Wibroizolatory z siatki drucianej AVF

Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nowe wibroizolatory z siatki drucianej. Nowy produkt ma oznaczenie AVF i zalicza się do rodziny wibroizolatorów o wysokiej wydajności (seria AVC, AVM i AVG), przeznaczonych do miejsc wymagających tłumienia wibracji hałasu. Wibroizolatory z tej grupy są także rekomendowane do stosowania przy bardzo dużych obciążeniach.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać odpowiednią firmę do niszczenia dokumentów? Wskazówki i porady zdjęcie

Jak wybrać odpowiednią firmę do niszczenia dokumentów? Wskazówki i porady

Patrząc na wymagania, dotyczące RODO oraz inne przepisy wybór firmy do niszczenia dokumentów to kluczowy krok w ochronie danych osobowych i tajemnic Twojej firmy. W erze naruszeń kradzieży tożsamości, nie możemy lekceważyć znaczenia właściwego niszczenia dokumentów. Ale jak wybrać firmę, której można zaufać? Sprawdź kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać dobry stół do warsztatu? zdjęcie

Jak wybrać dobry stół do warsztatu?

Wybór odpowiedniego stołu warsztatowego jest kluczowy dla profesjonalistów pracujących w różnych branżach, takich jak mechanicy samochodowi, ślusarze, stolarze, elektrycy czy hydraulicy. Dobrze zaprojektowany stół warsztatowy zapewnia wygodne i efektywne miejsce do pracy, umożliwiając organizację narzędzi, zapasowych części i innych niezbędnych przedmiotów. Przy wyborze stołu warsztatowego należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Czytaj więcej

 
Czy modernizacja suwnicy może przyczynić się do poprawy wydajności zdjęcie

Czy modernizacja suwnicy może przyczynić się do poprawy wydajności

O licznych zaletach nowoczesnych urządzeń dźwignicowych najlepiej wiedzą ci, którzy pracują przy ich eksploatacji.

Czytaj więcej

 
Cięcie laserowe blach, rur i profili – zastosowanie i zalety technologii zdjęcie

Cięcie laserowe blach, rur i profili – zastosowanie i zalety technologii

Szukasz usług cięcia blachy, rur i profili stalowych i zależy Ci na jak najwyższej precyzji, a jednocześnie relatywnie niskiej cenie usługi? Zdecyduj się na laserowe cięcie blach – przekonaj się o korzyściach, jakie niesie ta technologia, poznaj przebieg procesu cięcia blachy laserem i dowiedz się, gdzie możesz skorzystać z tego typu usług.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3544