Wynik wyszukiwania

 
Pianoklej Bostik Fixpro Turbo+ uzyskał 3 oceny Krajowej Oceny Technicznej! zdjęcie

Pianoklej Bostik Fixpro Turbo+ uzyskał 3 oceny Krajowej Oceny Technicznej!

Bostik FIXPRO Turbo+ to nowoczesny i uniwersalny pianoklej, czyli produkt 2w1, który ma postać pianki poliuretanowej i jest jednocześnie mocnym oraz szybkowiążącym klejem. Pianoklej Bostik Fixpro Turbo+ jest bardzo wydajny i odpowiednio szybki, aplikacja następuje w systemie 2 × 60 sekund: minuta na nałożenie pianokleju, a następnie minuta na montaż.

Czytaj więcej

 
Nowość! BLOKOWANIE WILGOCI w posadzkach w 8h! Bostik HYTEC E736 TURBO zdjęcie

Nowość! BLOKOWANIE WILGOCI w posadzkach w 8h! Bostik HYTEC E736 TURBO

Zabezpieczenie posadzki przed wilgocią jest kluczowym elementem prac budowlanych. Problem z zawilgoceniem podłogi dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych, a w dłuższej perspektywie może prowadzić do degradacji masy samopoziomującej lub uszkodzenia wykładziny podłogowej.

Czytaj więcej

 
Meble metalowe - stylowo i bezpiecznie zdjęcie

Meble metalowe - stylowo i bezpiecznie

Każdego roku meble metalowe stają się coraz bardziej popularne. Nic w tym dziwnego - są one solidne, wytrzymałe, i wyglądają stylowo. Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup? W poniższym wpisie znajdziesz wszystkie pozytywy, które koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę.

Czytaj więcej

 
ALUMINIOWE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE zdjęcie

ALUMINIOWE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

Bezpieczeństwo eksploatacji budynków użyteczności publicznej w dużej mierze zależy od spełnienia przez nie norm regulowanych przepisami przeciwpożarowymi. Znaczna powierzchnia tego typu obiektów i duża liczba ich użytkowników wymusza zastosowanie rozwiązań o najwyższej kategorii odporności. 

Czytaj więcej

 
Wiertła pełnowęglikowe MINI DVAS zdjęcie

Wiertła pełnowęglikowe MINI DVAS

Konwencjonalne wiercenie głębokich otworów, zwłaszcza otworów o małej średnicy to zwykle proces powolny i zawodny. Wiertła specjalnego przeznaczenia mini DVAS były projektowane od początku z myślą o wierceniu otworów o małych średnicach w różnych materiałach.

Czytaj więcej

 
Gdzie kupić blachowkręty? zdjęcie

Gdzie kupić blachowkręty?

Prace remontowe lub budowlane, które planujesz, często wymagają zaopatrzenia w odpowiednie materiały oraz akcesoria.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ! Dociskacze spawalnicze niklowane chemicznie NC zdjęcie

NOWOŚĆ! Dociskacze spawalnicze niklowane chemicznie NC

Firma Elesa+Ganter uzupełniła ofertę dociskaczy o nowe wersje o oznaczeniach GN 864, GN 865, GN 866 w wykonaniu niklowanym chemicznie NC.

Czytaj więcej

 
Niszczenie dokumentów - jakie metody są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne? zdjęcie

Niszczenie dokumentów - jakie metody są najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne?

W dzisiejszych czasach ochrona danych osobowych to bardzo ważna kwestia. Dlatego też należy zadbać również o niszczenie dokumentów. Ten proces powinien odbywać się z troską o zachowanie przepisów. Najlepiej jest powierzyć tę sprawę specjalistą z firmy HSM Recykling. Z tego artykułu dowiesz się o metodach niszczenia dokumentów.

Czytaj więcej

 
Innowacje na miarę XXI wieku zdjęcie

Innowacje na miarę XXI wieku

W obecnych czasach proces projektowania to konieczność holistycznego spojrzenia na zagadnienie przy równoczesnej dbałości o najmniejsze detale, które często decydują o powodzeniu przedsięwzięcia.

Czytaj więcej

 
15 lat firmy – jubileuszowa promocja zdjęcie

15 lat firmy – jubileuszowa promocja

TBI Technology Sp. z o. o. obchodzi 15 jubileusz powstania. Historia firmy rozpoczęła się od objęcia przedstawicielstwa na rynku polskim niemieckiej marki obrabiarek oraz dystrybucji oprogramowania CAD/CAM.

Czytaj więcej

 
Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly” zdjęcie

Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly”

Stowarzyszenie Czystości Technicznej zaprasza na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO „Parts4Assembly”. Planowane w dniach 19-20 maja 2022 Forum jest wydarzeniem technicznym, specjalistycznym skierowanym do określonego grona odbiorców. Tym razem spotkanie odbędzie się w Arena Gliwice.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ! Koła zębate ZCL-VD dostosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością zdjęcie

NOWOŚĆ! Koła zębate ZCL-VD dostosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością

Firma Elesa+Ganter wzbogaciła gamę standardowych elementów wykrywalnych wizualnie o nowe koła zębate o oznaczeniu ZCL-VD.

Czytaj więcej

 
Trafiając w sedno potrzeb zdjęcie

Trafiając w sedno potrzeb

O minionej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, oczekiwaniach branży oraz o planach na rok 2023 - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Czytaj więcej

 
Nowość: łączniki konstrukcyjne TCC wykonane z technopolimeru zdjęcie

Nowość: łączniki konstrukcyjne TCC wykonane z technopolimeru

Firma Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę łączników konstrukcyjnych o nową serię o oznaczeniu TCC.

Czytaj więcej

 
O aluminium bez tajemnic. Szkolenia Hydro dla klientów i partnerów biznesowych zdjęcie

O aluminium bez tajemnic. Szkolenia Hydro dla klientów i partnerów biznesowych

Powiedzieć o aluminium „wszechstronny wielozadaniowiec”, to jak nie powiedzieć nic.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3531
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.