Power-tech Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuły - Wiadomości


 
Dwie fabryki aluminium Hydro w Polsce z certyfikacją ASI - zdjęcie

Dwie fabryki aluminium Hydro w Polsce z certyfikacją ASI

27-02-2020

Zakłady firmy Hydro w Chrzanowie i Trzciance spełniają wymagania świadectwa Performance Standard ASI – certyfikacji potwierdzającej odpowiedzialne praktyki w obszarze produkcji, pozyskiwania surowców oraz zarządzania produktem w branży aluminiowej.

Czytaj więcej

 
Konferencja Techniczna w Białymstoku zbliża się wielkimi krokami! - zdjęcie

Konferencja Techniczna w Białymstoku zbliża się wielkimi krokami!

26-02-2020

Już 4 marca w Białymstoku spotkają się specjaliści z działów utrzymania ruchu. To jedyne takie wydarzenie na Podlasiu! Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media Group obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.

Czytaj więcej

 
Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich - zdjęcie

Szwajcarska firma wydłuża żywotność krzywkowych automatów tokarskich

25-02-2020

Dziesiątki tysięcy tradycyjnych krzywkowych automatów tokarskich jest wciąż niestrudzenie wykorzystywanych w masowej produkcji zegarków, przemyśle motoryzacyjnym, dentystyce oraz przemysłach elektronicznych na całym świecie.

Czytaj więcej

 
Klingspor z Diamentem do statuetki Lidera Polskiego Biznesu - zdjęcie

Klingspor z Diamentem do statuetki Lidera Polskiego Biznesu

21-02-2020

W Warszawskim Teatrze Wielkim — Operze Narodowej już po raz 26 odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu.

Czytaj więcej

 
Rodzaje śrub i ich zastosowanie - zdjęcie

Rodzaje śrub i ich zastosowanie

20-02-2020

Śruba to gwintowany element łączący różne przedmioty. Jej działanie opiera się na ściskaniu poszczególnych komponentów konstrukcji. Tego rodzaju akcesoria znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Znajdziemy je zarówno w dużych, masywnych maszynach, jak i drobnym, precyzyjnym sprzęcie elektronicznym. Jakie są ich główne rodzaje oraz do czego służą?

Czytaj więcej

 
Modernlog – targi, które podążają z duchem czasu  - zdjęcie

Modernlog – targi, które podążają z duchem czasu

20-02-2020

Przed nami kolejna edycja Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog. Już za kilka miesięcy, bo 2-5 czerwca 2020 r., będzie można zapoznać się z ofertą branży z zakresu logistyki 4.0. Obszar tematyczny tegorocznego wydarzenia nawiązuje do bieżących trendów rynkowych, skupiając się na prezentacji nowatorskich rozwiązań dla magazynów przyszłości, jak np. technologia AI, IoT oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce i omnichannel.

Czytaj więcej

 
Pożyczka na Święta - zdjęcie

Pożyczka na Święta

19-02-2020

Święta to wyjątkowy czas, który pragniemy dzielić z najbliższymi. Prawdopodobnie to najbardziej rodzinny okres w przeciągu całego roku, który tradycyjnie poprzedzony jest etapem wielkich przygotowań do wspólnego i długiego biesiadowania przy stole.

Czytaj więcej

 
Firma Seco Tools przedstawia frezy kątowe i płytki Double Turbo - zdjęcie

Firma Seco Tools przedstawia frezy kątowe i płytki Double Turbo

19-02-2020

Z myślą o producentach pragnących uzyskać najwyższą jakość wykończenia powierzchni przy mniejszym zużyciu energii Seco Tools poszerza swoją wiodącą w branży linię frezów kątowych o nową rodzinę — Double Turbo. Dzięki swej zaawansowanej geometrii nowe frezy usprawniają operacje obróbki zgrubnej oraz obniżają zużycie energii podczas pracy ze stalą, stalą nierdzewną, żeliwem i stopami żaroodpornymi. W celu uzyskania najwyższej wydajności narzędzia wykorzystują dwustronne płytki o czterech krawędziach skrawających i najnowocześniejsze gatunki do frezowania Seco Tools.

Czytaj więcej

 
Konferencja Przemysł 4.0  - zdjęcie

Konferencja Przemysł 4.0

19-02-2020

Konferencja Przemysł 4.0 organizowana przez czasopismo „Control Engineering Polska” odbędzie się w terminie 7 kwietnia 2020 r. w Warszawie.

Czytaj więcej

 
O trendach w obróbce metalu podczas Automotive Production Support 2020   - zdjęcie

O trendach w obróbce metalu podczas Automotive Production Support 2020

18-02-2020

23 kwietnia 2020 we Wrocławiu odbędzie piąta edycja zamkniętego spotkania managerów zarządzających kluczowymi procesami w firmach branży motoryzacyjnej z dostawcami rozwiązań wspierających codzienną pracę produkcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3169

Najpopularniejsze tagi