Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Datacomp Sp. z o.o. – 25-lecie istnienia firmy

O założeniu firmy zdecydował przypadek – spotkany w autobusie mężczyzna, który przysłuchiwał się rozmowie na temat komputerów pomiędzy dwoma młodymi pracownikami akademickimi, zapytał „Czy komputery to interes?” Ów nieznajomy, przez pierwsze lata prezes firmy pomógł ją założyć i sfinansował zakup pierwszego „tajwańczyka”.

Logo DatacompO założeniu firmy zdecydował przypadek – spotkany w autobusie mężczyzna, który przysłuchiwał się rozmowie na temat komputerów pomiędzy dwoma młodymi pracownikami akademickimi, zapytał „Czy komputery to interes?” Ów nieznajomy, przez pierwsze lata prezes firmy pomógł ją założyć i sfinansował zakup pierwszego „tajwańczyka”.

Było to 25 lat temu w skrajnie innej rzeczywistości. Od tego czasu własną ciężką pracą zdobyliśmy mocną pozycję na rynku jako dostawca innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa, przemysłu i zamówień publicznych; otrzymały one wiele nagród i wyróżnień. Wiele naszych pomysłów stało się standardami czego najlepszym przykładem jest Zuzia, najlepszy polski system kosztorysowy.

Jubileusz, 25-lecie, Datacomp

Oferta firmy obejmuje wiodące w swojej klasie systemy CAD dla konstrukcji, instalacji - systemy Advance, DDS CAD, pakiety CAD/CAD/CAE dla mechaniki i przemysłu - Alibre, ZW3D, Fluid Flow, Intergraph oraz zarządzania produkcją Plan-de-CAMpagne. Jednak największym  kapitałem naszej firmy są ludzie – nasi pracownicy i nasi wierni klienci.     

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły