Artykuł Dodaj artykuł

Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw

Konferencja odbędzie się dnia 26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie i połączona będzie z uroczystą Galą wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie „EuroCertyfikat 2009”. Konferencja i Gala wręczenia EuroCertyfikatów objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Konferencja odbędzie się dnia  26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie i połączona będzie z uroczystą Galą wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie „EuroCertyfikat 2009”. Konferencja i Gala wręczenia EuroCertyfikatów objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

 

eurocert1.051109.webp

Statuetka „EuroCertyfikat” jest to prestiżowe europejskie wyróżnienie przyznawane podmiotom gospodarczym szczególnie wyróżniającym sie na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju i spełnieniem surowych norm jakości.

Uzyskanie tego wyróżnienia zapewnia prestiż, a finaliści Konkursu uczestniczą w  Europejskim Programie Promocji Jakości, który stanowi doskonałą okazję do promocji firmy na rynku polskim i europejskim, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, co bezpośrednio przyczyni się do znacznego zdynamizowania rozwoju przedsiębiorstwa.

Tematyka Konferencji została przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, kadrze zarządzającej firm oraz przedstawicielach instytucji samorządowych. Prelegentami będą wybitni specjaliści praktycy i eksperci z dziedziny funduszy Unii Europejskiej, źródeł pozyskiwania dofinansowania inwestycji, restrukturyzacji wierzytelności, ryzyka kredytów, systemów zarządzania w organizacjach oraz szkoleń.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie fachowej wiedzy oraz doświadczeń, niezbędnych do pobudzenia rozwoju polskich przedsiębiorstw w oparciu o fundusze Unii Europejskiej oraz promocję jakości zarządzania w przedsiębiorstwach.

Wśród celów konferencji, szczególnie godnymi uwagi są również:

• pobudzenie przedsiębiorczości poprzez promocję wykorzystania Funduszy Europejskich dla współfinansowania inwestycji w przedsiębiorstwach i samorządach,
• określenie możliwości finansowania dla przedsiębiorstw, możliwości restrukturyzacji wierzytelności bankowych oraz przybliżenie ryzyk kredytu kupieckiego,
•  promocja systemów zarządzania w przedsiębiorstwach,
• wskazanie najlepszej drogi rozwoju poprzez szkolenia,
• wskazanie możliwości dofinansowania szkoleń pracowników w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczestnicy Konferencji otrzymają wiele istotnych wskazówek niezbędnych dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, których to menedżerowie rozumieją konieczność sprostania konkurencji jednolitego rynku europejskiego.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji, proszone są o kontakt pod numerem Tel. (085) 744 20 11

 


 

Formularz zgloszeniowy 2009.pdf (490.46 Kb) 

Formularz zgloszeniowy 2009.rtf (1.08 Mb)

PLAN KONFERENCJI EC 2009.JPG (629.06 Kb) 

Zaproszenie na Konferencje EC2009.JPG (670.83 Kb)