Artykuł Dodaj artykuł

21 kwietnia bezpłatne webinarium w zakresie obróbki skrawaniem oraz niespodzianka dla uczestników

Przydatne wskazówki do rozwiązania kryzysowych sytuacji zostaną przedstawione już 21.04.2022 podczas kolejnego wydarzenia online na DIAEDGE Platform.

21 kwietnia bezpłatne webinarium w zakresie obróbki skrawaniem oraz niespodzianka dla uczestników

Przedsiębiorstwa produkcyjne z branży motoryzacyjnej, lotniczej lub medycznej często doświadczają kryzysowych sytuacji w codziennej pracy, dotyczących przede wszystkim:

  • zwiększenia parametrów skrawania podczas obróbki z niedużymi średnicami
  • utrzymania odpowiedniej trwałości narzędzia
  • właściwego chłodzenia narzędzia
  • prawidłowego odprowadzeniem wióra
  • braku uniwersalnego narzędzia, które sprawdzi się przy obróbce różnych narzędzi

Technolodzy zastanawiają się wówczas, jakie narzędzia stosować, aby uniknąć wszystkich tych problemów na linii produkcyjnej?

Przydatne wskazówki do rozwiązania tych kryzysowych sytuacji zostaną przedstawione już 21.04.2022 podczas kolejnego wydarzenia online na DIAEDGE Platform.

Tym razem przedstawiciele Mitsubishi Materials skupią się na Frezach iMX, które dzięki zastosowaniu wymiennych głowic i bogatej dostępności sprawdzą się w różnych warunkach obróbki.

Szczegóły

Temat:

Wymienne frezy palcowe IMX – inteligentne frezowanie i profesjonalna obróbka

Kiedy:

DIAEDGE LIVE - 21.04.2022 9:30

Proszę pamiętać!

Dzięki webinariom i prezentacjom produktowym na DIAEDGE Platform zyskacie Państwo praktyczną wiedzę, która pomoże wprowadzić renomowane narzędzia Mitsubishi Materials w proces obróbki materiałów - nawet jeśli wcześniej zmiany w obróbce skrawaniem traktowali Państwo jako misję niemożliwą do realizacji.

W jaki sposób zarejestrować się na prezentację produktową?

Wystarczy wejść na stronę Platformy DIAEDGE i zarejestrować się tworząc konto użytkownika lub zalogować się na swój profil użytkownika. Następnie korzystając z intuicyjnego Kalendarza można zapisać się na wydarzenie.

Dodatkowa niespodzianka dla uczestników wydarzenia

Dla wszystkich uczestników wydarzenia online 21 kwietnia 2022, którzy również zapiszą się do Newslettera Mitsubishi Materials przygotowaliśmy kod rabatowy na zakup publikacji Nowoczesne procesy obróbki skrawaniem, którą można nabyć w księgarni internetowej PWN

Artykuł sponsorowany

Artykuł został dodany przez firmę

MMC HARDMETAL POLAND SP. Z O.O.

MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. jest polskim oddziałem uznanego na całym świecie producenta narzędzi skrawających – Mitsubishi Materials Corporation. W ofercie posiadamy narzędzie dla przemysłu formierskiego, lotniczego, samochodowego i wielu innych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.