Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, czyli trzy dni wypełnione prezentacjami, nowinkami technologicznymi, rozmowami o trendach przyszłości i spotkaniami, dającymi szansę na nowe, owocne relacje biznesowe.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON

Szanowni Państwo,

przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, czyli trzy dni wypełnione prezentacjami, nowinkami technologicznymi, rozmowami o trendach przyszłości i spotkaniami, dającymi szansę na nowe, owocne relacje biznesowe.

27. już edycja AUTOMATICON odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 roku, w warszawskim EXPO XXI, zlokalizowanym w centrum stolicy. Rejestracja uczestników już się rozpoczęła.

Z dumą prezentujemy Państwu nową, odświeżoną formułę wydarzenia, które – jesteśmy przekonani – w pełni odpowiada na potrzeby branży, kluczowej dla dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki. Nowoczesny format targów zyskał już odpowiednią, spójną identyfikację wizualną, jednak nie poprzestajemy na zmianie oprawy.

Z myślą o wieloletnich wystawcach opracowaliśmy nową politykę rabatową. Dla wszystkich uczestników rozwijamy cyfrowe narzędzia, takie jak rejestracja elektroniczna i katalogi online, będące nie tylko przestrzenią prezentacji marek, produktów oraz koncepcji, ale też źródłem cennych informacji, umożliwiającym profilowanie ofert dla pełniejszej realizacji Państwa celów marketingowych.

W zakresie programu koncentrujemy się na tematyce istotnej z perspektywy rozwoju branży, a związanej z automatyzacją, robotyzacją, aparaturą pomiarową i laboratoryjną oraz informatyką dla przemysłu.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program szkoleń, warsztatów i prezentacji, w tym szczególnie dedykowany gościom z przemysłu nt. pozyskania unijnych środków na badania i innowacje w ramach programu Horyzont Europa oraz skorzystania z ulgi na robotyzację.

Jedynym organizatorem AUTOMATICON jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów. Naszą ambicją jest, by stale unowocześniać formułę imprezy. Jednocześnie, korzystając z wieloletniego doświadczenia i autorytetu instytucji, zapewniamy najwyższą jakość merytoryczną wydarzenia. Bogaty program konferencji, szkoleń i warsztatów towarzyszących targom sprawia, że są one miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Zaś nowoczesne strefy networkingowe z zapleczem gastronomicznym zapewnią komfort oraz przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów i obiecujących relacji biznesowych.

Zapraszamy do współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

                       

Artykuł został dodany przez firmę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.