Artykuł Dodaj artykuł

Blachy perforowane w obiektach użyteczności publicznej

Obiekty użyteczności publicznej wymagają solidnej ochrony

Blachy perforowane w obiektach użyteczności publicznej

Obiekty użyteczności publicznej wymagają solidnej ochrony

Blacha perforowana to produkt w zasadzie wszechstronny, ponieważ pełni ona wiele funkcji.

Jednym z możliwych zastosowań blachy perforowanej jest solidna bariera, ochrona, osłona.

Blachy perforowane oferowane przez firmę Perforacja –blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa bardzo chętnie są wykorzystywane do pełnienia tego typu funkcji, szczególnie w przypadku budowy obiektów użyteczności publicznej.

Solidne bariery i ogrodzenia

Solidne bariery i ogrodzenia tworzone są z blach perforowanych najczęściej pre-ocynkowanych lub aluminiowych, lakierowanych następnie na dowolny kolor, wg palety RAL.

Blachy perforowane

Blachy perforowane zastosowane w ten sposób stanowią doskonałe zabezpieczenie trakcji kolejowych, tramwajowych; mogą być zamontowane na mostach, wiaduktach i kładkach, na wszelkich szlakach komunikacyjnych, w celu uzyskania przepuszczającej światło, w zasadzie doskonale transparentnej ale i solidnej, mocnej bariery.

Perforacja – blachy perforowane sp. z o.o.

Perforacja – blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa oferuje już od prawie 23 lat najwyższej jakości blachy perforowane stalowe, ocynkowane, aluminiowe, nierdzewne przeznaczone do zastosowania jako bariery, balustrady, osłony obiektów użyteczności publicznej.

Zaufaj doświadczonym ekspertom w dziedzinie metalu.

Zapraszamy do współpracy!


Perforacja – blachy perforowane sp. z o.o.

 

Artykuł został dodany przez firmę

Perforacja - Blachy Perforowane Sp. z o.o.

Od początku działalności firma dynamicznie się rozwija, oferując swym Klientom produkty najwyższej jakości. Takie jak: blachy perforowane, siatki plecione, siatki zgrzewane, siatki tkane czy też siatki cięto-ciągnione, siatki fasadowe.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.