Artykuł Dodaj artykuł

Specjalistyczne blachy antypoślizgowe STOP8U47,5

Antypoślizgowe funkcje specjalistycznych blach perforowanych

Specjalistyczne blachy antypoślizgowe STOP8U47,5

Antypoślizgowe funkcje specjalistycznych blach perforowanych

Blacha perforowana ma wiele odsłon.

Jednym z rodzajów blachy perforowanej jest blacha wytłaczana o funkcji antypoślizgowej, wykonywana na specjalistycznych prasach szeroko-perforujących.

Blacha antypoślizgowa STOP8U47,5 oferowana przez firmę Perforacja –blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa oprócz antypoślizgowej powierzchni posiada także kolejną zaletę - dodatkowe otwory odprowadzające wodę z powierzchni blachy.

Do metali z jakich wykonuje się blachy antypoślizgowe należą dwa podstawowe ich rodzaje, mianowicie: stal zwykła węglowa, popularnie nazywana stalą czarną (choć jej barwa jest szara, popielata, stalowa) oraz aluminium.

Coraz bardziej popularny i lubiany produkt industrialny jakim jest blacha perforowana znajduje obecnie zastosowanie nie tylko w instalacjach przemysłowych ale także w architekturze oraz wzornictwie, a także w aranżacji nowoczesnych wnętrz.

W poprzednim stuleciu blachy perforowane, antypoślizgowe wykorzystywane były głównie jako podesty i podłogi przemysłowe, schody, stopnie oraz elementy wind przemysłowych.
Stosowane je wszędzie tam gdzie należało minimalizować i ograniczać ryzyko poślizgu.

Stąd też specjalna wypukła, antypoślizgowa powierzchnia na blachach STOP8U47,5.

Obecnie metalowe powierzchnie antypoślizgowe w postaci blach do specjalistycznych zastosowań firmy Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa służą nie tylko do tego celu; owszem, wykorzystuje się je nadal w przemyśle, ale także coraz częściej i chętniej w architekturze jako element industrialnych wnętrz o loftowym charakterze.

Perforacja – blachy perforowane sp. z o.o. z Krakowa oferuje już od prawie 23 lat najwyższej jakości blachy perforowane, w tym również blachy antypoślizgowe wykonywane z certyfikowanych materiałów z atestem.

 

Zaufaj doświadczonym ekspertom w dziedzinie metalu.

Zapraszamy do współpracy!


Perforacja – blachy perforowane sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Perforacja - Blachy Perforowane Sp. z o.o.

Od początku działalności firma dynamicznie się rozwija, oferując swym Klientom produkty najwyższej jakości. Takie jak: blachy perforowane, siatki plecione, siatki zgrzewane, siatki tkane czy też siatki cięto-ciągnione, siatki fasadowe.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.