Artykuł Dodaj artykuł

abas Business Solutions Poland Sp. z o.o. zdobywa tytuły: Brylant Polskiej Gospodarki i Efektywna Firma 2021

abas Business Solutions Poland Sp. z o.o., wchodzący w skład międzynarodowej grupy abas, został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu (IEB) w XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 i XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021.

abas Business Solutions Poland Sp. z o.o., wchodzący w skład międzynarodowej grupy abas, został wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu (IEB) w XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 i XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021.

 

Logo Brylant Polskiej Gospodarki 2021
  
  • Brylant Polskiej Gospodarki jest tytułem przyznawanym firmom o silnej kondycji finansowej, których wartość rynkowa wg szacunków osiągnie zamierzony pułap określony w konkursie IEB.
  • Efektywna Firma to wyróżnienie przyznawane przez IEB przedsiębiorstwom za wysoką efektywność działania pod kątem skuteczności przyjętej strategii biznesowej, na podstawie analizy średniego stosunku zysku netto do przychodów.

Nagrody potwierdzeniem silnej pozycji abas

Nagrody przyznane spółce w XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 i XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021 to kolejne dwa wyróżnienia zdobyte w ostatnim czasie.

W 2021 r., abas Business Solutions Poland zajął:

  • 1 miejsce w 8 edycji Lubuskiego Lidera Innowacji, najbardziej prestiżowego konkursu w regionie,
  • 2 miejsce w 12 edycji konkursu Lubuskiego Lidera Biznesu, a ponadto, otrzymał tytuły:
  • Gepard Biznesu 2020,
  • Brylant Polskiej Gospodarki 2020,
  • Efektywna Firma 2020,
  • Mocna Firma Godna Zaufania 2020, oraz
  • Symbol 2020, w uznaniu za innowacyjne i wyjątkowo elastyczne moduły systemu abas ERP.

abas Business Solutions Poland

abas partnerem transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw produkcyjnych

abas Business Solutions Poland jest spółką, która od 2016 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania klasy ERP usprawniające proces transformacji cyfrowej przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce.

Firma jest globalnym partnerem tzw. ukrytych liderów (Hidden Champions), tj. przedsiębiorstw z sektora MŚP, które zajmują czołowe pozycje w swoich segmentach rynku.

Artykuł został dodany przez firmę

abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy globalnym liderem cyfryzacji przedsiębiorstw, kreatorem nowoczesnych rozwiązań ERP, który od 40 lat nieprzerwanie doskonali procesy klientów, prężnie działając i rozwijając się na rynku światowym. Obecnie, Grupa abas zatrudnia ponad 1100 ekspertów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.