Artykuł Dodaj artykuł

MIĘDZYNARODOWE TARGI 'GIFA', 'METEC', 'THERMPROCESS', 'NEWCAST' – DUSSELDORF 28 czerwca – 2 lipca 2011

Targi GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST są wiodącą imprezą targową, która odbywa się co 4 lata w Dusseldorfie. Jest ona organizowana w Zagłębiu Ruhry – wielkim regionie przemysłowym Niemiec. Na targi te przyjeżdżają fachowcy z branży z całego świata. Prezentowane są tam najnowsze technologie i konstrukcje związane z odlewnictwem, można zapoznać się z innowacyjnymi technikami obróbki i metodami przetwarzania.

MIĘDZYNARODOWE TARGI TECHNOLOGII ODLEWNICTWA, METALURGII, TECHNOLOGII I PROCESÓW TERMICZNYCH, WYROBÓW ODLEWNICZYCH
'GIFA', 'METEC', 'THERMPROCESS', 'NEWCAST' –
DUSSELDORF 28 czerwca – 2 lipca 2011

Targi GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST są wiodącą imprezą targową, która odbywa się co 4 lata w Dusseldorfie. Jest ona organizowana w Zagłębiu Ruhry – wielkim regionie przemysłowym Niemiec. Na targi te przyjeżdżają fachowcy z branży z całego świata. Prezentowane są tam najnowsze technologie i konstrukcje związane z odlewnictwem, można zapoznać się z innowacyjnymi technikami obróbki i metodami przetwarzania. Na tegorocznej wystawie otwartej codziennie od 9 do 18 spodziewana jest podobna liczba gości jak 4 lata temu. Na targi przybędzie około 1 900 wystawców z całego świata oraz około 71 000 odwiedzających.

Zbliżające się targi obejmą swoją tematyką następujące grupy produktowe:

GIFA
 

urządzenia odlewnicze
techniki ogniotrwałe
maszyny do odlewów ciśnieniowych
produkcja form i rdzeni
surowce metaliczne
konstrukcja modeli i form
techniki kontroli i pomiarów
techniki wlewania i zasilania
usuwanie odpadów
usługi
METEC
 

urządzenia do produkcji i przetwarzania stali i
metali nieżelaznych
procesy produkcji
hutnictwo
techniki walcownicze
innowacje
automatyzacja
techniki pomiarów i kontroli
 
THERMPROCESS
 

piece przemysłowe i termiczne do procesów
produkcyjnych
urządzenia do procesów termicznych w
przemyśle produkcji i przetwórstwa stali i metali
nieżelaznych
podstawowe komponenty
urządzenia termoprocesowe, termiczna
technologia procesowa, aparatura kontrolna i
regulacyjna
NEWCAST
 

odlewy żelazne np. ze staliwa, żeliwa i żeliwa
ciągliwego
odlewy nieżelazne np. z aluminium, cynku,
miedzi, magnezu,
technologie
 

 Wszelkie informacje o targach GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST znajdziecie Państwo również na stronie targów: www.gifa.com, www.metec-tradefair.com, www.thermprocessonline.com, www.newcast.com.


Organizacja wyjazdu na targi GIFA, METEC, THERMPROCESS, NEWCAST 2011:

Bilety wstępu na targi należy zamówić wcześniej on - line lub przez inne źródło. Istnieje możliwość zakupienia biletów w kasie tuż przy terenach targowych, jednak będą one znacznie droższe. Do zakupu biletów on-line konieczna jest karta kredytowa, na której znajdują się środki finansowe , adres e-mail, oraz drukarka laserowa. Bilety zawierają specjalny kod, który może zostać wydrukowany poprawnie tylko na drukarce laserowej.

Zorganizowane wyjazdy grupowe, pakiety indywidualne i grupowe wyjazdy firmowe są również dostępne za pośrednictwem firmy Business Travel & Entertainment. Firma obsługuje kompleksowo wyjazdy targowe zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla każdego rodzaju grup. Proponujemy indywidualnie dobrane pakiety noclegowe, wyjazd autokarowy już od 1 osoby z firmy. Dla osób chcących dojechać do Dusseldorfu swoim samochodem posiadamy specjalny rodzaj kompleksowego wyjazdu targowego. Dla wystawców organizujemy atrakcyjne cenowo pobyty noclegowe oraz wyjazdy studyjne dla gości firmy i dziennikarzy. Dla osób poszukujących samego noclegu proponujemy hotele także w pobliżu terenów targowych.


Aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości wyjazdu na targi prosimy o kontakt z Katarzyną Szyposzyńską – Managerem ds targów – kasiab@business-travel.pl, tel: 695 – 228 – 366.

Podobne artykuły