Ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.
Prawie 2 tys mkw powierzchni wystawienniczej i 112 firm z 10 krajów świata to wynik tegorocznej edycji „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce. Wydarzenie łączy w sobie wszystkie najważniejsze gałęzie branży odlewniczej i stanowi obowiązkowy punkt spotkań dla całego sektora metalurgicznego.
Piątek to niestety ostatni dzień, w którym można jeszcze odwiedzić targi ITM Polska 2013 i zapoznać się z ofertą prawie tysiąca wystawców oraz firm reprezentowanych.
Polska znajduje się w pierwszej dziesiątce europejskich państw pod względem wielkości produkcji odlewniczej. Czy według Pana Polska ma szansę na jeszcze lepszą pozycję w rankingu w najbliższej przyszłości?
W dniach 19-21 listopada 2019 r. w Targach Lublin odbędzie się czwarta edycja targów Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców przemysłowych i przedstawicieli zakładów produkcyjnych z kraju i zagranicy.
Forum odlewnicze Focast, które odbędzie się w Poznaniu w dniach 3-6 czerwca 2014 r. to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowany odlewniom, producentom maszyn i urządzeń, dostawcom komponentów, usługodawcom oraz przedstawicielom nauki.
Rok wyzwań dla polskiego przemysłu – to hasło drugiej edycji Kongresu Industry Next towarzyszącego targom ITM INDUSTRY EUROPE. W pierwszym dniu wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne a drugi wypełnią praktyczne warsztaty. Udział w Kongresie potwierdzili już przedstawiciele kluczowych instytucji sektora przemysłowego. To jednak tylko część bogatego programu targów.
XIX Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbyły się od 25 do 27 września 2013 w Targach Kielce.
Duża grupa nowych firm zagranicznych, rekordowy udział przedsiębiorstw włoskich, mocno poszerzony zakres branżowy oraz zmiana cyklu wystawy na dwuletni to główne wyznaczniki tegorocznego „święta odlewnictwa” w Targach Kielce
Kondycja polskiego przemysłu pozytywnie zaskakuje ekonomistów. To sektor wyjątkowo odporny na kryzys związany z obecną sytuacją na świecie. Nastroje branży przemysłowej widać także w przygotowaniach do targów ITM INDUSTRY EUROPE. Kilkuset wystawców już potwierdziło swoją obecność. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania bezpośrednich relacji z liderami rynku.
Victaulic po zakończeniu wartej ponad 55 mln złotych modernizacji odlewni, rozpoczyna kolejne inwestycje.
Aktualne trendy w budowie maszyn wymuszają na konstruktorach tworzenie nie tylko urządzeń sprawnych, funkcjonalnych i spełniających swoje zadania, ale także takich, które cechują się atrakcyjnym i nowoczesnym designem.
2500 zwiedzających, ponad 400 uczestników konferencji, kongresów i warsztatów, pokazy działania maszyn – po raz pierwszy w Polsce – oraz wyjątkowo liczne medale, nagrody i wyróżnienia- XVII edycja Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, towarzyszące im X Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz XV Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH.
Przed nami pierwsze po kilkunastomiesięcznej przerwie wydarzenie dedykowane branży. Targi ITM INDUSTRY EUROPE już 31 sierpnia otworzą sezon spotkań dla przemysłu. Jak firmy i partnerzy oceniają miniony rok i czas wirtualnych relacji? Czego szczególnie oczekują od targów? Co planują organizatorzy? Znamy odpowiedzi.
XVI edycja Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz towarzyszące im X Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET (28-30 września w Targach Kielce).