Artykuł Dodaj artykuł

MAXIEM i OMAX z rocznym pakietem pracy za darmo

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem maszyn do cięcia wodą, to teraz jest właśnie bardzo dobra okazja. Jeżeli zdecydujecie się na zakup waterjetów amerykańskiej korporacji OMAX na targach ITM w Poznaniu, otrzymacie pakiet umożliwiający korzystanie z tych urządzeń bezpłatnie przez rok!

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem maszyn do cięcia wodą, to teraz jest właśnie bardzo dobra okazja. Jeżeli zdecydujecie się na zakup waterjetów amerykańskiej korporacji OMAX na targach ITM w Poznaniu, otrzymacie pakiet umożliwiający korzystanie z tych urządzeń bezpłatnie przez rok! Firmy OMAX i MAXIEM właśnie na poznańskich targach wprowadzą w życie akcję „Rok Eksploatacji Gratis”. Taka okazja może już się nie powtórzyć.

MAXIEM

Niebiańska Precyzja i Piekielnie Dobry Interes – tymi hasłami będą promowały się na targach ITM w Poznaniu (14-17 czerwca br.) firmy OMAX POLAND i MAXIEM WATERJETS z Elbląga – przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji maszyn do cięcia wodą (waterjety).

Co więc zobaczymy na poznańskich Targach MachTool? Przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX nie chcą na razie zdradzać wielu szczegółów. Jednak zapowiadają, że na gości stoisk OMAX i MAXIEM czeka wiele niespodzianek. Natomiast Ci przedsiębiorcy, którzy na targach zdecydują się na zakup waterjetów OMAX i MAXIEM zostaną objęci specjalną akcją promocyjną „Rok Eksploatacji Gratis”.

Akcja zawiera pakiet umożliwiający pracę na zakupionej na targach maszynie do cięcia wodą OMAX przez 12 miesięcy bez praktycznie żadnych kosztów. W ramach akcji „Rok Eksploatacji Gratis” nabywcy maszyn OMAX otrzymają razem z rewelacyjnym amerykańskim waterjetem pakiet eksploatacyjny oraz podstawowy pakiet części zamiennych systemu wysokociśnieniowego - pozwalający pracować na maszynie OMAX przez 2000 godzin. Pakiet zawiera: głowice zintegrowane MaxJet© 5i, tuby miksujące, garnet (ścierniwo do cięcia), rurka wysokociśnieniowa – dłużyca, zestawy naprawcze do wysokociśnieniowych złączek obrotowych. Czyli wszystko to, czego potrzeba waterjetowi do wydajnej pracy.

OMAX

Jeśli zaś zdecydujecie się na zakup maszyny MAXIEM w ramach akcji „Rok Eksploatacji Gratis” otrzymacie pakiet eksploatacyjny oraz podstawowy pakiet części zamiennych systemu wysokociśnieniowego zawierający: głowice zintegrowane MaxJet© 5i, tuby miksujące i garnet (ścierniwo do cięcia). Pakiet pozwala na pracę maszynie MAXIEM przez 1000 godzin.

Szczegóły akcji promocyjnej można znaleźć na stronach www.omax.pl i www.maxiem.pl.

Oprócz tego na stoiskach firmy OMAX będzie można zobaczyć w akcji maszynę OMAX 60120 wyposażoną w głowicę Rotary AXIS.

- Głowica ta cechuje się tym, że może ciąć materiał w zanurzeniu. Łączy precyzję wodnego strumienia ściernego i technologię rotacyjnej głowicy. Otwiera więcej możliwości projektowania. Eliminuje efekt oddziaływania cieplnego podczas cięcia materiałów metalowych – mówi Przemysław Prajsnar, prezes zarządu OMAX POLAND w Elblągu. – Nasi goście mogą liczyć na pokaz cięcia, bezpłatne próbki wyciętych materiałów, gadżety.

Równie atrakcyjnie będzie prezentowało się stoisko firmy MAXIEM WATERJETS, należącej do amerykańskiej korporacji OMAX. Organizatorzy zapowiadają, że będzie można zobaczyć pięknego, czerwonego waterjeta MAXIEM 1530 wyposażonego w rewelacyjną głowicę wieloosiową A-JET.

- Na pewno zaskoczymy naszych gości - zapewnia Tomasz Łapiński, dyrektor ds. sprzedaży MAXIEM WATERJETS. – Niespodzianek będzie sporo, warto więc odwiedzić nasze stoisko. Oprócz tradycyjnego pokazu cięcia wodą, możliwości otrzymania próbek wyciętych materiałów, mamy dla naszych klientów kilka ciekawych prezentów.

OMAX i MAXIEM będzie można odwiedzić w Pawilonie 5 na stoisku nr 135.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.