Artykuł Dodaj artykuł

Kup MAXIEMA z maxiemalnym rabatem

Firma MAXIEM WATERJETS z Elbląga, specjalnie na Targi Kamień STONE w Poznaniu, przygotowała specjalną ofertę dla nabywców maszyny do cięcia wodą. Tylko na tych targach można kupić tak bogato wyposażonego waterjeta, z maksymalnym rabatem. To jeszcze nie wszystko. Na stoisku targowym firmy MAXIEM będzie można porozmawiać ze specjalistami z dziedziny obróbki kamienia za pomocą maszyny do cięcia wodą.

Firma MAXIEM WATERJETS z Elbląga, specjalnie na Targi Kamień STONE w Poznaniu, przygotowała specjalną ofertę dla nabywców maszyny do cięcia wodą. Tylko na tych targach można kupić tak bogato wyposażonego waterjeta, z maksymalnym rabatem. To jeszcze nie wszystko. Na stoisku targowym firmy MAXIEM będzie można porozmawiać ze specjalistami z dziedziny obróbki kamienia za pomocą maszyny do cięcia wodą.

Przedsiębiorcy z branży kamieniarskiej coraz bardziej doceniają zalety stosowania w swojej produkcji maszyn do cięcia wodą. Waterjety trafiają do firm zajmujących się obróbką kamienia dzięki swojej uniwersalności i precyzji wykonywanych elementów. Maszyny do cięcia wodą mogą zastąpić z powodzeniem inne urządzenia obróbcze. Dzieje się tak dlatego, że dzięki waterjetowi nie tylko wytniemy najbardziej fantazyjny kształt, ale jeszcze będzie on od razu odpowiednio oszlifowany – bez śladów cięcia.

Firma MAXIEM WATERJETS z Elbląga – przedstawiciel amerykańskiej korporacji OMAX, co roku prezentuje swoje maszyny na poznańskich targach Kamień STONE. Za każdym razem zdobywając uznanie przedsiębiorców z branży kamieniarskiej. Powodem jest fakt, że waterjet MAXIEM świetnie nadaje się do wszechstronnej pracy z różnymi rodzajami kamienia. Nic więc dziwnego, że w branży kamieniarskiej coraz częściej określa się maszyny MAXIEM, jako waterjety do obróbki kamienia. W tym roku zwiedzający targi będą mogli obejrzeć w akcji waterjeta idealnie nadającego się do pracy w zakładzie kamieniarskim, czyli model MAXIEM 1530, wyposażony w nastawnice kątową.

„Ta ręcznie regulowana głowica pozwala ciąć pod kątem od 0 do 45 stopni. Nastawnica kątowa montowana jest na ruchomej osi Z maszyny MAXIEM. Głowica uchyla się w kierunku osi Y.” – wyjaśnia Tomasz Łapiński, dyrektor ds. sprzedaży firmy MAXIEM WATERJETS z Elbląga.

Na potencjalnych klientów, którzy zdecydują się na zakup waterjeta MAXIEM na targach, czeka specjalna niespodzianka. Zakupiona maszyna będzie bowiem bogato wyposażona, a nabywca może jeszcze liczyć na maksymalny rabat.

„Co istotne, na naszym stoisku doradzimy zainteresowanym waterjetami przedsiębiorcom, jaką maszynę powinni kupić i w jakie akcesoria ją wyposażyć, aby spełniała wszystkie stawiane jej wymagania” – podkreśla Tomasz Łapiński. – „Fachową konsultację zapewnia nasz inżynier – Rafał Krych, który kilka lat pracował z maszynami do cięcia wodą przy obróbce kamienia”.

„Pracowałem w branży kamieniarskiej, gdzie zyskałem obszerną wiedzę na temat granitów i marmurów czyli różnorodności tych materiałów i ich zachowaniu się podczas obróbki na waterjecie. Firma ta dysponowała maszyną do cięcia wodą. Chęć mojego dalszego rozwoju w branży cięcia wodą skłoniła mnie do poszukiwania bardziej rozwojowej pracy. W ten sposób aktualnie mam okazję pracować na maszynach MAXIEM”- mówi Rafał Krych.

Na stoisku MAXIEM WATERJETS, oprócz zapoznania się z maszynami typu waterjet, czy obejrzeniu ciętych próbek kamienia, będzie też można zasięgnąć specjalistycznych informacji na temat zastosowania maszyn do cięcia wodą w branży kamieniarskiej.

„Każdy przedsiębiorca, który nas odwiedzi, może liczyć na wyczerpujące informacje, pokaz obróbki kamienia za pomocą MAXIEMA 1530 oraz na specjalną ofertę zakupową” – mówi Tomasz Łapiński. – „Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Rozpoznajemy jego konkretne potrzeby i proponujemy konkretny model waterjeta wyposażonego w odpowiednie do potrzeb klienta akcesoria. Naszym zadaniem jest bowiem tak dopasować maszynę, aby pracowała wydajnie i spełniała wszystkie oczekiwania kupującego”.

O zaletach maszyn MAXIEM w obróbce kamienia można przeczytać na stronie www.maxiem.pl

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.