Artykuł Dodaj artykuł

OMAX i MAXIEM na targach ITM w Poznaniu

OMAX POLAND oraz MAXIEM WATERJETS – polscy przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą, uczestniczyli w targach nowoczesnych technologii ITM w Poznaniu. Gościem obu elbląskich firm na targach był dr John Cheung – prezes amerykańskiej korporacji OMAX.

OMAX POLAND oraz MAXIEM WATERJETS – polscy przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą, uczestniczyli w targach nowoczesnych technologii ITM w Poznaniu. Gościem obu elbląskich firm na targach był dr John Cheung – prezes amerykańskiej korporacji OMAX.

Niebiańska Precyzja i Piekielnie Dobry Interes – tymi hasłami  promowały się na targach ITM w Poznaniu (14-17 czerwca br.) firmy OMAX POLAND i MAXIEM WATERJETS z Elbląga – przedstawiciele amerykańskiej korporacji OMAX – światowego lidera w produkcji maszyn do cięcia wodą (waterjety).

Udział w targach komentuje Przemysław Prajsnar, prezes zarządu OMAX POLAND: „Mogę powiedzieć, że nasze stoiska firmowe były profesjonalnie przygotowane, co potwierdziła duża liczba osób odwiedzających. Na tych targach nawiązaliśmy wiele kontaktów z przedstawicielami firm, którzy są poważnie zainteresowani zakupem waterjetów z linii OMAX”.

OMAX POLAND na targach ITM pokazał waterjeta 60120 wyposażonego w  głowicę Rotary AXIS.

Tak wyposażona maszyna OMAX wzbudzała duże zainteresowanie. Natomiast sama głowica została sprzedana na targach.

Na stoisku firmy MAXIEM WATERJETS można było zobaczyć waterjeta MAXIEM 1530 wyposażonego w głowicę pięcioosiową do cięcia w 3D.

Tomasz Łapiński, dyrektor ds sprzedaży MAXIEM WATERJETS: „Te targi na pewno dostarczyły nam wiele tematów na przyszłość. Tematów oczywiście dotyczących sprzedaży naszych maszyn. Nasze stoisko budziło podziw i zainteresowanie. Podobnie jak nasza głowica pięcioosiowa do cięcia wodą w 3D, którą cięliśmy próbki dla zainteresowanych osób. Efekt jest taki, że maszynę, którą pokazaliśmy na targach, na tych targach sprzedaliśmy klientowi z Azerbejdżanu.

Na targach ITM w Poznaniu obecny był prezes amerykańskiej korporacji OMAX – dr John Cheung. To oznacza duże zainteresowanie i wagę, jaką OMAX przykłada do działań polskich przedstawicieli światowego lidera w produkcji urządzeń do cięcia wodą. Warto zaznaczyć, że dr Cheung z reguły nie odwiedza tego typu targów w Europie.

Dr John Cheung prowadził również rozmowy z zarządem Grupy JetSystem na temat wykorzystania przez amerykańską korporację OMAX technologii opracowanej na zlecenie JetSystem przez polskich inżynierów.

Statystyki targów ITM Polska 2011 plasują je na pierwszym miejscu w rankingu międzynarodowych targów dla przemysłu w Polsce i Europie Centralno-Wschodniej. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 900 wystawców z aż 32 krajów, a ekspozycję zwiedziło 16 800 gości targowych. Tegoroczna edycja cieszyła się również dużym zainteresowaniem mediów - akredytowało się blisko 200 dziennikarzy z prasy, radia i telewizji. Odwiedzili je również znamienici goście, m.in. Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.