KIPP Polska Sp. z o.o

KIPP Polska Sp. z o.o

Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie.


Adres:

Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Pozostałe dane:

tel.: 71339 21 44
faks: 71336 22 63
e-mail: polska@kipp.pl

Rozmawiamy w językach:

polski

Skontaktuj się z działem:

Pracownicy
Przemysław Słaby (Dyrektor Oddziału)
kom.: 519 358 888
e-mail: przemyslaw.slaby@kipp.pl

Pracownicy
Monika Rawecka
tel.: 71 339 21 44
e-mail: monika.rawecka@kipp.pl

Pracownicy
Paweł Jaworski (Przedstawiciel handlowy - Polska Północno - Zachodnia)
kom.: 502 442 622
e-mail: pawel.jaworski@kipp.pl

Przemysław Wrona (Przedstawiciel handlowy – Polska Północno - Wschodnia)
kom.: 505 818 052
e-mail: przemyslaw.wrona@kipp.pl

Grzegorz Kozłowski (Przedstawiciel handlowy – Polska Południowo - Wschodnia)
kom.: 512 570 803
e-mail: Grzegorz.Kozlowski@kipp.pl

Joanna Ignasiak (Przedstawiciel handlowy - Polska Południowo - Zachodnia)
kom.: 505 818 049
e-mail: joanna.ignasiak@kipp.pl

Pracownicy
Joanna Klimek (Specjalista ds. sprzedaży – Polska Zachodnia)
kom.: 518 166 881
e-mail: joanna.klimek@kipp.pl

Joanna Kędzierska (Specjalista ds. sprzedaży – Polska Wschodnia)
kom.: 518 370 608
e-mail: joanna.kedzierska@kipp.pl

Pracownicy
Wojciech Kuciński (Specjalista ds. obsługi Klientów kluczowych I Dystrybutorów)
kom.: 518 471 848
e-mail: Wojciech.Kucinski@kipp.pl
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.