Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Prezentacja firmy Napisz do firmy ? Dodaj do listy zapytań Usuń z listy zapytań

eba sp. z o.o.

eba sp. z o.o.

Specjalizujemy się w obróbce metalu. Oferujemy rozwiązania kompleksowe - produkcję kontraktową, prowadzenie projektów i obsługę produkcji na indywidualne zamówienie. Łączymy metal z różnymi materiałami (tworzywem/drewnem/szkłem/elektroniką).


Adres:

Popiełuszki 86
38-401 Krosno
podkarpackie, Polska

Pozostałe dane:
W Internecie:

Przejdź do www   https://eba.pl

Rozmawiamy w językach:

angielski francuski niemiecki polski rosyjski

Skontaktuj się z działem:

Pracownicy
Magdalena Bykowska-Wilk
kom.: 609 421 137
e-mail: mwilk@eba.pl

Klaudia Zbylut
kom.: 887 888 928
e-mail: kzbylut@eba.pl

Katarzyna Łaszcz
kom.: 510 244 057
e-mail: klaszcz@eba.pl

Kinga Krzanowska
kom.: 697 307 179
e-mail: kkrzanowska@eba.pl

Bożena Okoniewska
kom.: 510 244 061
e-mail: bokoniewska@eba.pl

Gabriela Dudzińska-Grzesik
kom.: 603 033 788
e-mail: gdudzinska@eba.pl

Monika Rakoczy
kom.: 518 545 076
e-mail: mrakoczy@eba.pl

Pracownicy
Tomasz Drozd
kom.: 603 934 242
e-mail: tdrozd@eba.pl

Pracownicy
Adrianna Gac
kom.: 887 888 933
e-mail: agac@eba.pl

Pracownicy
Kamila Soitz
kom.: 887 888 905
e-mail: ksoitz@eba.pl

Pracownicy
Joanna Burakowska
kom.: 513 826 444
e-mail: jburakowska@eba.pl