Wynik wyszukiwania

 
Rekord „Przemysłowej Wiosny” zdjęcie

Rekord „Przemysłowej Wiosny”

Niemal 14 tysięcy branżowych zwiedzających – dzięki tej liczbie edycja 2019 cyklu połączonym przemysłowych wystaw w Targach Kielce przejdzie do historii.

Czytaj więcej

 

Powiew „Przemysłowej Wiosny” 2019

800 wystawców, 500 pracujących maszyn, 7 zajętych hal – Przemysłowa Wiosna w edycji 2019 powali zwiedzających na kolana. Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami to najważniejszy punkt na początku roku w kalendarzu firm z niemal wszystkich gałęzi przemysłu.

Czytaj więcej

 
Rekordowa „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce na ostatniej prostej zdjęcie

Rekordowa „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce na ostatniej prostej

„Przemysłowa Wiosna” to od ponad 10 lat  wydarzenie, które buduje trendy na kolejny rok w wielu gałęziach przemysłu. O prestiżu wystaw świadczą dane dotyczące poprzedniej edycji: 900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających. W tym roku udział w „Przemysłowej Wiośnie”  potwierdziła większość z nich. To już ostatni dzwonek, aby stać się częścią tego ważnego wydarzenia, które odbędzie się od 10 do 12 kwietnia w Targach Kielce.

Czytaj więcej

 
PRZEMYSŁOWA WIOSNA znów pobiła rekord zdjęcie

PRZEMYSŁOWA WIOSNA znów pobiła rekord

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce, cykl imprez organizowanych od wielu lat w marcu w Targach Kielce, cieszy się z każdą edycją coraz większym zainteresowaniem. 

Czytaj więcej

 
V PNEUMATICON w Targach Kielce  już za miesiąc zdjęcie

V PNEUMATICON w Targach Kielce już za miesiąc

Technologiczne nowości, tysiące zwiedzających, branżowe konferencje już w marcu w Kielcach

Czytaj więcej

 
PNEUMATICON 2008 zdjęcie

PNEUMATICON 2008

Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON odbywały się w Kielcach po raz pierwszy od 4 do 6 marca 2008 roku. Tematykę wystawy stanowiły elementy oraz systemy pneumatyczne i hydrauliczne, sterowniki, napędy

Czytaj więcej

 
Technologiczne nowości, tysiące zwiedzających, liczne konferencje, warsztaty i spotkania branżowe zdjęcie

Technologiczne nowości, tysiące zwiedzających, liczne konferencje, warsztaty i spotkania branżowe

V Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON będące odpowiedzią na oczekiwania branży hydraulicznej i pneumatycznej, odbyły się w tym roku w Targach Kielce równolegle z Targami Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targami Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia.

Czytaj więcej

 
PNEUMATICON w Targach Kielce już na początku marca zdjęcie

PNEUMATICON w Targach Kielce już na początku marca

II Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej

 
PNEUMATICON w Kielcach już w marcu! zdjęcie

PNEUMATICON w Kielcach już w marcu!

Już za miesiąc po raz drugi w halach Targów Kielce odbędą się II Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań.

Czytaj więcej

 
Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy zdjęcie

Specjaliści z branży pneumatycznej i hydraulicznej po raz pierwszy

Najnowocześniejsze napędy, sterowniki, systemy pneumatyczne i hydrauliczne zaprezentują po raz pierwszy w Kielcach firmy wystawiające się na Targach Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON (4-6 marca).

Czytaj więcej

 
Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 5-6/2018 zdjęcie

Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 5-6/2018

CLX 350 V6 to tokarka sterowana numerycznie wyposażona w przeciwwrzeciono oraz oś Y, które umożliwiają obróbkę złożonych części w jednej operacji. Integracja systemu automatycznego załadunku/rozładunku obrabianych części GX 6 z tokarką CLX 350 V6 umożliwia pracę w trybie ciągłym co zwiększa wydajność procesu produkcyjnego.

Czytaj więcej

 
VII Dni Druku 3D zdjęcie

VII Dni Druku 3D

Targi druku 3d i skanowania. Przegląd producentów i dystrybutorów drukarek i materiałów do druku 3d. Firmy świadczące usługi druku 3d począwszy od technologii FDM poprzez SLS Az do wydruków z metali w technologii SLM. Szerokie spektrum technologii i drukarek nisko i wysokobudżetowych.

Czytaj więcej

 
Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 5-6/2017 zdjęcie

Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 5-6/2017

Portalowe centra obróbki wysokiej prędkości Takumi  *  Maszyny szyte na miarę potrzeb  *  PRZEMYSŁOWA WIOSNA znów pobiła rekord  *  Submikronowe dokładności szlifowania - rozwiązanie Nr 1 dostępne w Polsce 

Czytaj więcej

 
Wyjątkowe rozwiązania technologiczne i bogata merytoryka zdjęcie

Wyjątkowe rozwiązania technologiczne i bogata merytoryka

Zakończyły się kolejne edycje targów przemysłu maszynowego, organizowane co roku w kieleckim ośrodku wystawienniczo kongresowym.

Czytaj więcej

 
Nowy numer: MECHANIK 5-6/2012 zdjęcie

Nowy numer: MECHANIK 5-6/2012

W numerze 5-6/2012: Przegląd informacji krajowych i zagranicznych

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.